Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A főnököm, molesztál, azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm, molesztál, azt mondja ha felmondok leminősít és sehova nem vesznek fel máshova. Feljelenteni nem tudom, nincs bizonyítékom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 02:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régen halottam ilyen butaságot leminősít nem kötelező biztosítás vagy hogy leminősíthet

Az előttem szólók mondtak igazat és még egy kis plusz hozzá

Van egy barátnőm vele is ez volt nem hagyta békén a főnöke bár ő másabb volt nem vetette meg az alkalmi numerákat de nagyon nyomult a főnöke ezért bekamerázott egy szobát a munkahelyen 3 kamerát szerelt fel és oda csalta be ott du..tt vele

Másnap a főnök megkapta a felvételt pendrive on egy üzenettel a pendrive ára még ma 50 000 ft és fizetésemelésem lesz a hónap végére

És egy szót sem szeretnék ezek után hallani még csak a közelembe se gyere vagy a Facebbok on az összes ismerős és munkatárs megkapja ajándékba a felvételt

A rendőrséget meg a feljelentést pedig felejtsd el semmirevaló próbálkozás semmire nem jó

Ha zaklat akkor vedd fel videóra már nagyon jó kamerák vannak 8-10-15 000ft ért utána nem lesz olyan nagy csődör

2019. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bence_ ***** válasza:

Te láttál már ilyen milyen minősítést?

Félelemben élni a legrosszabb,telefonoddal is simán fel tudod venni, állj ki magadért!

2019. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!