Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te támogatnád azt a törvényt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te támogatnád azt a törvényt, amelyik férfi prostituált szolgáltatását veszi igénybe börtön járjon érte?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2019. nov. 2. 08:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

ui:

Nő vagyok, férjnél.

2019. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
És olyat támogatnál-e, hogy házasságban félre lépésért börtön járjon, mondjuk 12 hónap?
2019. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Egy ilyen törvény nemi diszkrimináció volna.


Leszbikus nőt meg nem büntetnének ha ilyen szolgáltatást használ?

2019. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Leszbikus nők ilyet jóval ritkábban vesznek igénybe. Személyszerint én leszbikus vagyok, de nem ismerek egyetlen leszbit se, aki élne ilyennel, akár csak fantázia terén is. (Olyan laza a viszonyom az ismerőseimmel, hogy simán elmondanák, ahogy én is bevallanám.) egyszerűen nőknek nem olyanok az igényei, mint a férfiaknak.

De ennyi erővel ne csak a leszbiket es hetero férfiakat, hanem a hetero nőket is büntessék, ha férfiszolgáltatást vesz igénye. Ugyanolyan ritka eset ez is.

De nemtől és orientációtól függetlenül én nem támogatnám ezt a törvényt, mert férfiak részéről elszabadulna a pokol.

2019. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%
A hapsiknak azért van igénye a prostikra,, mert vagy a csajuktól vagy egyáltalán senkitől nem kapják meg azt amire vágynak
2019. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem
2019. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

25-ös voltam.


Mégis mire számít az a nő, aki nem hajlandó bekapni a pasija farkát, aki meg szeretné ezt az élméényt?

2019. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!