Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon 20 évvel...

Magyarországon 20 évvel ezelőtt sokkal emberibb modernebb ország volt mint most?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy akkor a emberi jogokat sokkal jobban figyelembe vették mert akkor a életfogytiglan 25 év volt most pedig már sokkal szigorúbbak a bűntetések tényleges életfogytiglan is van Magyarországon pedig ez egy európai ország Norvégiában a legsúlyosabb büntetés 21 év és a börtönök is sokkal modernebbek itt Magyarországon állati környezetben vannak a rabok.


Legalább annyit megérdemelne egy ember hogy tágas cella teremben töltse le a bűntetését és legalább fél évente egyszer fizethetne az állam a férfi elítélteknek prostituáltakat mert az elég embertelen ha hosszú évekig bezárnak embereket úgyhogy ellenkező nemű emberel nem folytat fizikai kapcsolatot.


Ebből sajnos már sokszor alakult ki olyan erőszak a rabok közt hogy a gyengébet megerőszakolták ,ha be vezetnék ezt a törvényt hogy minimum fél évente kapnának öröm lányt a rabok akkor megszűnne a rabok közt a nemi erőszak.



2018. okt. 25. 19:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

20 éve sem voltak jobbak a börtönök, sőt.

De egyébként is szerintem vannak ennél sokkal fontosabb problémák Magyarországon.

2018. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Miért, 20 éve járt ingyenprosti? Erről lemaradtam... Amúgy én még szigorúbb börtönviszonyokban hinnék, olyan kínai mintára.
2018. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

"Norvégiában a legsúlyosabb büntetés 21 év"


szóval ha valaki mondjuk lemészárolja a családod (már ha neked van olyanod) "megélhetési" bűnözésből akkor némi ejnye bejnye és pár év babusgatás után nyugodtan szabadulhasson igaz?

nyilván ez egy troll kérdés.

2018. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem, szerintem ez komolyan gondolja. Nem lennék meglepve, ha a Soros egyetemen képezték volna...
2018. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
És a boltok is minőségi magyar termékkel voltak tele nem ilyen sk nyugati szarral.
2018. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Nonszenszek vagyok liberálisok, tőletek kell elsősorban megvédeni ezt az országot.
2018. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én ezt nem úgy értem hanem eleve a büntetés az szabadság vesztés tehát csak a szabadságát vehetik el egy rabnak hiszen jogilag így bünteték meg ,de a méltóságát hogy megalázák embertelen körülmények közt tartsák arról nem volt szó a tárgyaláson.


Régen a középkorban ostor csapásal és halálal is bünteték a bűnösöket ma egy modern országban már csak szabadság vesztésel lehetséges bűntetni.


Egy férfinak főleg egy fiatal férfinak pedig fontos a nemi élet és ha hosszú évekig nem érintkezik ellenkező nemű emberel akkor abból komoly személyiség és szexuális orientáció torzulás történhet.

2018. okt. 25. 20:13
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Én a rabokat bértartásra adnám Oroszországnak, lehetőleg Szibériába.


Rajtam múlna, nem lenne homokozás és gyúrás. Autópályát építenének, csákonnyal és lapáttal. Lovas és quados rendőrök vigyázznának rájuk fegyverrel.

Nem lenne annyi visszaeső!

2018. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Sokan már így is inkább visszamennek börtönbe, mint a kinti nehéz önálló élet, nem kell ide semmiféle puhítás.
2018. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Milyen országról beszéltek? Amiben élünk, az nem a Magyaroké! Már lassan semmi sem! Csak a mélynyomor!
2018. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!