Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen "tág" barátnő az ideális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "tág" barátnő az ideális?

Figyelt kérdés

sziasztok, 1-2-3-4-(+)ujjas barátnővel a jó? kit melyik izgat jobban? melyikkel jobb a sex?

ui: Nők, nektek melyik izgatás az igazi? persze, ez függ az adottságotoktól, tehát itt inkább az a kérdés, h mennyire feszegessék a határotokat?



2019. nov. 2. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nincsen.. Attól függ, hogy mennyire van felizgulva az adott lány és a legtöbb lánynak 2 ujj is bőven elég ahhoz, hogy orgazmusa legyen.
2019. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Ha nagyon be alarjuk kategoritàlni, akkor nekem a 2-3 ujjas lànyokban volt eddig kényelmes. Mire végeztem, megvolt az 4ujj is XD.
2019. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En elegge szuk vagyok. 2ujj is szorit de megis kenyelmes es jo
2019. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én kb másfél ujjnyi tág vagyok, szóval 1 már nem tölt ki de 2 nem fér be.

Szerintem a legideálisabb a 2 ujjnyi. 1 az már bajos, sok elöjáték kell hogy ne fájjon, nem lehet csak úgy egymasnak ugrani, hanem előtte jobban fel kell készülni a szexre. A 3 ujj pedig már nem olyan szoros, persze az sem akkora baj, csak mégis jobb a szűkebb.

2019. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak a nagypuncis 3-4ujjas barátnovel a jó.Amiben eltunik konnyeden a kétmarkos 19(oldalról20cm utkozésig)/4,4es
2019. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!