Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell felmutatni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell felmutatni több dolgot egy férfinak hogy lehessen barátnője és tudjon szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok esetben jól kell kinéznie,kell hogy legyen pénze,okos kell hogy legyen,jó szövege.Egy nőnek nem kell ennyi mindent felmutatni hogy legyen társa vagy csak egy szexpartnere.Meg azt is figyelembe kéne hogy ez Magyarország,itt nem könnyű kitörni a szegénységből.Lehet hogy egy férfi itt csak 40 éves korára tud felmutatni valamit és ha tapadni is fognak rá a nők nem biztos hogy fog tudni nekik gyereket csinálni,mivel 20 évig csak a farkát verte,ezt szokta meg a szervezete.És nem fog neki felállni egy nőre sem.Így még tovább csökken a népesség,még nagyobb lesz a szegénység.Ez kell nekünk?
2019. nov. 3. 02:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem biztos hogy tehet róla valaki ha büdös a szája.Lehet hogy csak nincs pénze megcsináltatni a fogait.A zsíros hajról se biztos hogy tehet.
2019. nov. 3. 08:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Internetre, okostelefonra, számítógépre van pénz, zabára is van, lehet, hogy alkoholra és dohányra is van, de bármire, ami előrébb viszi az életben, arra nincs?

Akkor vessen magára.

2019. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha nem vagy képes magadnak barátnőt szerezni az 99%-ban a Te hibád.


Gondolom nem várod el az államtól, TB támogatott örömlányokat írányítson hozzád, hogy szexuális téren rendbehozzon. Ne haragudj, de Te egy saját magad által elképzelt állomvilágban élsz. Gyártod itt a kifogásokat, de a lelked mélyén tudod, hogy a problémáról Te tehetsz. Ha annyi energiát fordítottál volna a barátnőszerzésre, mint a gyakorira akkor már régen házas ember lennél két gyerkőccel.

2019. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Okossag nem szamit, csak a gyakorlati kepessegek, manualis dexteritas stb.


Elmeleti kepessegeket semmibe veszik a nok.


35F incel (okos)

2019. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez érdekes kérdés.

Én sok éve nem dugtam már senkivel. harmincas Férfi vagyok.

Igazából online lehetetlen ismerkedni, ha ki is alakul valami, akkor siman ghostingolnak látszólag teljesen oktalanul is a nők. Különösen a magyar nők undorítóak, de nagyjából mind ilyen.

Én az évek alatt részben ezek miatt is meggyűlöltem őket. Simán nevezhete magam incelnek.

Ha valaki géppuskával tarolná a fiatal csajokat, én cigire gyújtanék, és ott röhögnék mellette. Lehet csaktlakoznék.

Undorító sátán fattyai mind.

2019. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezért nincs barátnőd:D
2019. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne privátban írogass csicska gyerek:D erőszakos vadbarom... azt csodálkozol, hogy szóba sem áll veled nőnemű. Messziről bűzlesz a gyűlölettől.
2019. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!