Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú kihagyás után mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kihagyás után mire figyeljek?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, utoljára kb két éve szexeltem akkori barátnőmmel. Elég sokáig együtt voltunk így nekem ő volt az első és egyelőre utolsó. Most viszont ismét van barátnőm, és ugyan még nem tartunk ott, de természetesen lefogunk feküdni egymással. Viszont félek, hogy kijöttem a gyakorlatból, ami amúgy biztos így van, hisz 2 év kimaradt.

Mit csináljak, hogy az első néhány alkalommal se teljesítsek gyengén?



2019. szept. 12. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
#1--- Hasznalhato legyen a muszered !! Erre figyelj oda
2019. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted 1es?
2019. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szex olyan mint a biciklizés, nem jössz ki a gyakorlatból csak mert 2 éve nem szexeltél.

Tudod hova kell rakni, tudod mit hogy kell csinálni akkor nincs gond.

L

2019. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ami nagyon fontos az az hogy közöld vele. Mondd meg neki nyugodtan hogy már rég volt részed szexben és lehet hogy egy kicsit türelmesebbnek kell lennie veled az első néhány alkalommal. Nincs jobb ilyenkor mint egy megértő barátnő.
2019. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Igen, a szex olyan mint a biciklizés - ha a járdán csinálod, akkor zavarod vele a gyalogosokat :)

A tréfát félretéve, nincs olyan, hogy kijössz a "gyakorlatból", figyelj a partneredre ugyanúgy mintha az első lenne és nem lesz gond. Egészségedre és használj óvszert!

2019. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan bénázásra mint első alkalommal természetesen nem számítok, csak azt hittem ha ennyi idő kimaradt akkor az eddigi tapasztalatom “kárbaveszett”. De ezek szerint nagy gond nem lehet.

2019. szept. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!