Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket, ha egy pasinak legalább fél óra előjáték kell, mire felizgul?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek engem zavarna. En eleg gyorsan felizgulok es kicsit rosszul esne ha a partneremen azt latnam talan nem vagyok eleg izgato szamara. Lehet nem igy van de akkor is igy jonne le nekem sajnos. Plusz szeretem az egymasnak esos szexet es az igy kb lehetetlen:D
2019. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a felizguláshoz fel óra? Igen, zavarna. Annál imponálóbb dolog nincs, mintha egy csók után már érzem a merevedését gatyán keresztül.

Őszintén szólva szarul érintene, ha fél óráig kellene bizirgalnom ahhoz, hogy felálljon...

2019. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es jol leirta szerintem.
2019. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

...bocsi, pasi vagyok...

Engem is zavarna, hogy fél óra "torna" kell ahhoz, hogy ráizguljak a páromra. Egy ölelés, egy érintés, egy csók... és már kész vagyok mindenre.

Viszont sajnos néha előfordulnak olyan külső körülmények (pl. a gyerekek kora reggeli vagy késő esti mozgása a lakásban), amelyek miatt nem megy, tartván attól, hogy bejönnek. Ezt mondjuk ő is megérti, és olyankor hagy egy picit.

Érdekes viszont, hogy szabadban, elhagyatottabb helyeken ez a reflex nem működik, nem tartok semmitől. Csak otthon, a gyerekek aktivitása váltja ki a leblokkolást.

F/47

2019. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Nem igazán erezném magam szexinek ha kalasnyikovval kell elérni hogy a pasim farka felálljon rám...
2019. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem sokáig birizgálni,akár órákig is.
2019. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna nagyon, úgy érezném hogy nem is tetszek neki.
2019. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna, baromira frusztrált és kétségbeesett lennèk. Mindennek érezném magam, csak vonzónak nem, valószínű hogy nekem is elmenne a kedvem az egésztől.


28/N

2019. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
F/45 vagyok, és ha a körülmény adott, tudok teljesíteni. Ám a test minden része izgi tud lenni, és szívesen játszom. Ez nem azt jelenti, hogy a nő nem izgatott fel, sőőőt, sok testrésze izgató erotikus. Ideális, ha a konkrét szex hamar és teljesen megvalósul, de utána még fenntartom az erotikát a kéz, száj, nyelv, stb. érvényesülésével is!
2022. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!