Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátló rossz nedvesedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló rossz nedvesedés?

Figyelt kérdés
Amióta szedem a Roxanellet (több mint fél éve) egyáltalán nem tudok benedvesedni. Érzem hogy lüktet a puncim/kívánom a szexet de eddig 2-3 alkalmon kívül egyszer sem nedvesedtem be. Fogamzásgátló előtt tocsogtam most meg semmi.

2019. nov. 3. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

A fogamzásgátlónak van ilyen mellékhatása igen, ez addig nem fog javulni amíg nem hagyod abba a szedését vagy nem cseréled le egy másikra.

2019. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fog elmulni ha abbahagyod vagy valtasz. En is szedtem ezt a fajtat...rossz dontes volt. Sot az egesz tabuszedes rossz dontes volt. Mindnek lesz mellekhatasa de valaszthatsz hogy melyik a kevesbe rosszabb. Pattanasok hizas libidocsokkenes hangulatingadozas stb valassz melyik jobb:D en azt mondanam tobb ev hasznalat utan h hagyd abba de ez a te dontesed:)
2019. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat ilyen mellékhatást. Válts másik készítményre, vagy használhatok kiegészítő síkosítót.
2019. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, h attól van. Exemmel is azért volt szar a szex. Idővel az ingereket is eltompítja.
2019. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, okozahat ilyet is.
2019. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen

És abba hagyas utan is

2019. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, nàlam ugyan ezt vàltotta ki.

Emellé még tàrsult a 0 libidó is.

Szex miatt szedjük, mégis azt gyilkolja meg sok esetben...

2019. nov. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.. Nagyon rossz volt utána a szexet se kívántam.. Miután abba hagytam a szedését is sok idő volt mire helyre jött de nem olyan lett mint régen :(
2019. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!