Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz apai viszony okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz apai viszony okozhat szeretethiányt és emiatt sok szexkapcsolatot vagy inkább csak apakomplexust?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiválthat ilyesmit is. De nem csak ezen múlik!
2019. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Az en exem ezert volt ragaszkodo is, es sokszor rossz bandaba is kerult ez miatt mert akart valahova tartozni es ezert volt sok partnere is, mert kihasznaltak a szeretethianyat.
2019. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen okozhat. Szerintem nálam pont ez van.

Apa tehet róla h apakomplexusos vagyok :(

2019. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mind a kettő lehet.

Egyfelől az apai minta hiánya miatt apakomplexus; másfelől az apa szeretetének hiányában a szexben megvezetve hiszi magát szeretetre méltónak.


42/F

2019. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedjünk meg és elemezzük ki a dolgot! ;-)

48+Ffi

2019. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem tud kialakítani jó kapcsolatot egy férfival sem, vagy nincs megfelelő kötődés a férfi felé, vagy bármit is tesz a férfi, az kevés a másik félnek, vagy a szexnél nem tudja a nő, hogy mit is szeretne kapni, így nem jó neki semmi sem, mert pl.: nem tudja ő sem kifejezni, hogy mit is szeretne.
2019. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem volt jó a kapcsolatom az apámmal, de nem volt sok szexkapcsolatom sem. Annyira nem voltam szép, ráadásul ha beleszerettem valakibe, akkor csak ő kellett. És mivel 10 évente egyszer lettem szerelmes, ezért elég ritkán kívántam meg valakit, és ha az illetőnek nem kellettem, akkor nem tudtam váltani.
2019. nov. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy ilyen lánnyal megismerkedni! Biztosan tudnék segíteni neki.
2019. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!