Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem sokkal jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal jobb a az önkielégítés és a szex is, ha nincs minden nap?

Figyelt kérdés

Heti 2-3 alkalmat érzek ideálisnak, úgy, hogy legalább két nap kihagyás legyen, napi rendszeresség esetében általában sokkal kevésbé kielégítő, és kellemes az önkielégítés, de még a szex is.


Egyébként 22/F vagyok.


2019. nov. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted, intenzívebb az orgazmus, ha több idő telik el közte, mint 1 nap.
2019. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyáltalán nincs így. Jobban akarom előtte talán, de az orgazmus ugyanolyan jó, ha egy nap 5x csináljuk és akkor is ha hetente egyszer.19L
2019. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál szerintem sokkal intenzívebb az orgazmus és a vágy is, ha nincs minden nap. Persze ez is változó, de többségében igaza van az első válaszolónak. Nőknél ez lehet máshogy van.
2019. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiaknál szerintem sokkal intenzívebb az orgazmus és a vágy is, ha nincs minden nap."

Nőknél is, általában. Én szándékosan várok egy-egy hetet.

2019. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakkönyv szerint 2 nap pihenő után a legintenzívebb a férfi orgazmus, akkor erősebb a spriccelés is. Főként, ha kellően hosszú és intenzív az előjáték. Ennél 1 - 1,5 órát jelölnek meg ideálisnak. Ilyen esetben, akár 1-3 menet is belefér.

A női önkielégítés nem csökkenti a szex intenzitását, míg a férfiak esetében teljesítménycsökkentő hatása lehet a túl gyakori maszturbálásnak.

2019. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen van aki szerint igen - de egyébként egyénenként teljesen változó. Van akinek napi 5x "kell" és egy csipetnyit sem csökken a libidója, másnak meg intenzívebb ha kihagy pár napot - nem vagyunk egyformák.

A lényeg, hogy a partnereddel (közel) egyforma legyen a libidótok és megtaláljátok az ágyban is egymással a közös hangot.

2019. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neked így a legjobb, akkor csináld így. Persze a partnerrel is egyeztetni kell az ő igényeit.
2019. nov. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!