Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek elmenni prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elmenni prostihoz?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom a szexre viszont amikor oda jutok hogy felhívnék egy lányt az jut eszembe hogy a tapasztalatlanság miatt nagyon hamar el fogok menni vagy az hogy túl ideges leszek stb. és emiatt nem fog felállni.


Mi tévő legyek?

Nektek az első prostizásnál mi volt?



2019. nov. 4. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire izgulos vagy, akkor ne eroltesd. Inkabb keress fel pszichologust es fejlesszetek az onbizalmad, abba fektesd a penzt, tobb ertelme lenne.
2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Más is így van vele :) Olvasd el ez a topicot. Legalább röhögsz egy jót, hátha csökkenti a feszültséget...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Menj 1 órára mert akkor:

- ha gyorsan el is élvezel, ott a második menet

- ha nehezen lazulsz el, stresszes vagy nem áll rögtön, nem kell sietned, van időd és egyszer tuti sikerül


Prosti nem fog megenni, válassz ki egy normális neked tetszőt és cselekedj. Akikről van sok beszámoló és nem minden képe műtermi, retusált biztos nem fog átvágni.


Az, hogy kicsit tartasz az első telefontól nem meglepő, mindenki így volt vele. Csak mérlegeld a dolgot, utána mennyivel jobb lesz ha végre cselekedtél.


Első prostizás nálam nem az első együttlét volt így nem ijedtem meg a puncitól, cicitől :)

Ugyanezt tettem amit leírtam. Kerestem megfelelőt, akiknek jók voltak a beszámolói és tetszett és elmentem hozzá. Nem bántam meg, mert akkor 21-22 évesen nagyon akartam már egy 40-es nővel lenni.

2019. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon okos a lelkiismereted. Jelez, hogy ne csinálj hülyeséget.
2019. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj azokra az STD betegségekre is amiktől nem véd a gumi óvszer sem, na az hozza csak meg igazán a kedvet!
2019. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"tapasztalatlanság miatt nagyon hamar el fogok menni vagy az hogy túl ideges leszek stb. és emiatt nem fog felállni." Lehet, hogy igy jársz, de prostinál ez nem ciki. Majd igyekszik és általában tud is segiteni. Barátnönél már eléggé gáz. Vagyis különösen érdemes prostinál gyakorolnod!
2019. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!