Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tanulni a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tanulni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Többeknek sikerrel segédkeztem is ebben, élőben és neten keresztül egyaránt. Viszont nem kell, hogy jöjjön ezer privát, hogy "hú, írd le 3 sorba hogy élvezzen el a barátnőm" meg "mondj egy tippet amivel azonnal minden király lesz"... stb... ezek nem így működnek. Meg már eléggé ritkán foglalkozok ilyenekkel...
2019. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is tudd, hogy sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra még az olyan varázslók keze alatt sem, mint a 2-es válaszoló (akinek ettől függetlenül igaza van)
2019. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
vicces, hogy csak csávók írják, hogy igen. akik persze szívesen tanítják. (de csak leírni persze nem lehet :D)
2019. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

ma 17:04-es vagyok


reagálnék előzőre

"vicces, hogy csak csávók írják, hogy igen. akik persze szívesen tanítják. (de csak leírni persze nem lehet :D)"


mert ez nem tippen múlik, hanem ha már a csiklói orgazmussal gondok vannak, vagy pedig fejben-hozzáállásban a szexuális témákhoz, vagy a maszturbáláshoz, vagy önértékelési problémák vannak, vagy millió egyéb ok lehet, amik nehezíthetik a témát....


arról nem is szólva, hogyha valakinek vagy van, vagy nincs csiklói orgazmusa, de hozzáállása olyan, hogy tragédiaként éli meg, ha nem sikerül, nem pedig felfedezésnek, stb... akkor ezen hozzáálláson kell elsősorban változtatni


és még millió ilyen dolog, a technikai része a dolognak csak egy dolog.... de sok csaj nehezen éri el a g pontját (egyébként meg nem csak a g pont létezik ott), csak nagyon kitekerve, meg a segédeszközökkel is gondok lehetnek, mégha dildós vibrátorok is, mert sok közte a gagyi és nem kell abban a hiszemben sem lenni, hogy azzal azonnal egyből elsőre menne


emellett meg mindenkinél más okok vannak-lehetnek amik nehezíthetik, vagy könnyíthetik az orgazmus elérését... bármilyen is az, meg vannak amiket sokan szeretnek, de nüansznyi (vagy akár nem is csak nüansznyi) különbségek mindenkinél vannak, hogy ki mit hogy szeret, vagy sem


és még sok egyéb...


de valóban, a legtöbben itt pnára vadászva írnak akiknek ilyen problémájuk van, azt gondolván, hogy megmutatják nekik a pötsüket meg mondják nekik, hogy "háá ujjazzad magad videóhívásban oszt jó lesz" aztán meg ezzel rátesznek egyébként még egy lapáttal szegény csaj önbecsülésének a hiányára és méginkább kellemetlen élménynek éli majd meg a szexualitás különféle dolgait és egy újabb kellemetlen élményt is szerez valami idiótától


és kikérem magamnak, hogy olyan idióta volnék, de tény és való, hogy videóhívásban is csináltam már ilyeneket, valakiknél segítség abban, hogy adjon valami plusszt, könnyebben elengedhesse és elfogadtassa magát magával és különféle reakciókból is sok mindenre lehet következtetni, pl hogy hogy éli meg az illető a dolgot, meg lehet segíteni technikai dolgokban is, de amúgy sokaknak problémás lehet az ilyesmifajta segítség, vagy nem tudják magukban kezelni, meg stb... akinek tetszene is és magukban is tudják kezelni az ilyet, azoknak se az ilyesfajta gyakorlati dolog a lényeg, hanem sok más és egyébként ezek nélkül is rá lehet valakit vezetni ezekre a dolgokra és legtöbbeknek úgy segítettem ilyesfajta problémáikban, hogy nem videóhívásoztam velük


(de volt néha, mikor minden adott volt, és összekötöttük a kellemest a hasznossal)


de akiknek nincs orgazmusuk, azok túlnyomó többségében nehezen is tudnak megnyílni ilyen módon, meg ez nem könnyítené, hanem nehezítené sokaknak az orgazmusát feszengve, meg nem tudnák magukban kezelni, meg kihasználásnak éreznék, vagy sokaknál valóban az is volna, de ha minden adott is lenne, akkor is az motoszkálna a fejükben, hogy csak az lett volna a lényeg, hogy pnát mutassanak.... meg amúgy is maguknak kellene felfedezniük ezt... és amúgy elenyésző hányad volt az, akikkel emígyen is voltam videóhívásban közülük... főleg az előtt, hogy sikerült-e a dolog (mert némelyekkel például jóval később valahogy sok beszélgetés, kölcsönös bizalom és kedvelés és egyebek után valahogy aztán mégis, teljességgel mindkét fél részéről önszántából)


sőt, aki olyannal jönne, hogy videóhívás és mutassam-mondjam mit hogy csinálna, azzal egyébként megpróbálom megértetni, hogy ez nem így működik (az olyan meg majd mással aki ugyan ezt felajánlotta megpróbálja megoldani a dolgot általában sikertelenül, de talál olyat, aki így azonnal benne van - nos... ilyen rossz hozzáállások miatt is vannak problémák)


egy szó, mint száz:

általában nem feltétlenül technikai akadályok vannak (bár azokon is lehet segíteni és mondani 1-2 dolgot)

2019. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Megengedem, de csak velem.
2019. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
#5 millió karakter a semmiről.
2019. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom hogy kegel gyakorlatokkal és gésa golyóval van esély rá hogy sikerül rájönnie valakinek a mikéntjére.

De én hapsi vagyok szóval többet nem nagyon tudok segíteni. :)

Van egy ujjazási technika amivel szerintem farok nélkül könnyebben el lehet érni ezt az orgazmust.

Szerintem próbálkozz mindennel, előbb utóbb sikerül talán. :)

2019. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2019. nov. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!