Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen olyan egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan egyéjszakás partner kereső oldalt ismertek, ahol igényes férfiak vannak?

Figyelt kérdés

Mostanában szexuális téren el vagyok maradva és valami olyan oldalt keresek, ahol tényleg igényesebb férfiak vannak. Tudjátok, kigyúrt test, igényes öltözködés és megfelelő inteligencia szint... vagyis legalább a kommunikációs készségeivel ne legyenek problémák.

Tudtok esetleg ilyen oldalt ajánlani?



2019. nov. 5. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok róla és kicsi is az esélye, hogy lenne olyan oldal, ahol ilyen kritériumok lennének a férfiaknak.

Tehát a válasz jó eséllyel: nincs.

2019. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha lány lennék, és valaha oda kerülnék, hogy szexpartnerkeresőt válasszak, tuti, hogy valami fizetős oldalt választanék, mert oda azért már nagyon ritkán regisztrál fel kamus.
2019. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg az ilyen pasik nincsenek fent társkeresők. Nincsenek rászorulva
2019. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kitti 21

Egyetértek veled, nincs szükségük ilyen oldalakra

2019. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nincs neked szükséged ilyen oldalra, találsz e nélkül is. F
2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Látom elvárásaid aztán vannak.

Olyat amit leírtál valószínűleg vagy párkapcsolatban van vagy van valamilyen pszichés diffije van.


Egy ilyen srác párkapcsolatot olyannal fog kialakítani akinek ő nem egy checklist. Ezek általában az ismeretségi körükből kerülnek ki.


Javaslom hogy ne az alapján keress valakit hogy ki üti meg a leggmagasabb pontszámot a szűrődön mert ahogy Marilyn Monroe-ból is csak egy van úgy Jason Momoa-ból-is.

2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is keresek,de nem regisztrálok fel sehova,minden fele keresgélek,itt is.F
2019. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, itt! Hol máshol! NE keress tovább.
2019. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!