Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli/egyedülálló nők! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli/egyedülálló nők! Mit reagálnátok arra, ha egy férfi azt kérdezné tőletek, lehet-e meztelen előttetek?

Figyelt kérdés

A. Ismerős férfi

B. Idegen férfi


esetében.


A ti ingatlanotokban lenne, hogy biztonságban érezzétek magatokat és semmi szex, csak meztelenül lenne x ideig a társaságotokban. Nézhetnétek kedvetekre, sőt masztizhatnátok is rá, ha bejön. Ő is maximum csak magának csinálhatná és szexre csak akkor kerülhetne sor, ha ti kezdeményezitek.


Kort is!



2019. nov. 6. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősnél, ha megbìzok benne ès kedvelem is felőlem...
2019. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ismerős ha neki jó legyen idegen nem tudom miert akarna meztelen lenni elottem
2019. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Izgalmasan hangzik. Idegennel es ismerossel is.
2019. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

A ha ismerősök vagyunk és nem jön be, akkor ne meztelenkedjen. Ha bejön, akkor dugjunk is. Ne én kezdeményezzen, másszon rám, nekem ez jön be. Töketlen, határozatlan nyomoréknak hangzik a szitu.


26N

2019. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár ismerős, akár idegen csak akkor fognak igent mondani, ha szimpatikus neki az adott férfi és nyitottak a könnyed szexuális élményekre. Idegent amúgy sem engednek lakásba, csak ha valamennyire már megismerték.

Ez egyébként egy direkt szexuális ajánlat, ennek megfelelően is kezelik - kb. mintha azt kérdeznéd egy egyedülálló nőtől, hogy mit szólna ha egy férfi azt kérdezné tőle van-e kedve dugni.

2019. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!