Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy barátnőm, neki meg...

Van egy barátnőm, neki meg van egy kamasz fia. A fia mindig pirul, ha meglát és zavarba is szokott jönni. Ez még nem zavar, de amikor átmegyek hozzájuk, és csak a melleimet bámulja, meg a seggemet, az már zavaró. Ez természetes nála? Vagy szerelmes?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 23:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném megbántani, de ő még fiatal hozzám!
2016. aug. 4. 23:38
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves a fiú és hány éves vagy te
2016. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez miért ebben a kategóriában van?? És miért ne lenne normális? Kamaszkorban tombolnak a hormonok. Hogy lehet az,h vki ezt így elfelejti?! Semmi extra nincs; ő kamasz, megbámulja a nőket, elpirul... De nagy történet! Szóval lehet,h hozzád képest fiatal, de pont abban a korban van, amikor ez természetes. Nehogy szólj neki vagy az anyjának.
2016. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Magad mondtad ki: KAMASZ. Egy egészséges heteroszexuális beállítottságú serdülő fiúnál akármennyire is zavaró, ez sajnos természetes jelenség. Ugyanakkor ez rád nézve határozottan pozitív, mert legalább érződik, hogy vonzod a méhecskéket.:)


De ha ez zavar téged, én a helyedben humorral ütném el a helyzet kínosságát...

-Ej,de bámul ez a kandúr! Mindjárt kiesnek a szemei... (ezzel még is szólíthatnád akár, és utána már könnyebb elbeszélgetned vele a pironkodás okairól. Többek közt elmondhatnád neki, hogy tudod, hogy most kamaszodik, és maximálisan megérted, de azért mit gondol? Ez a feltűnő kíváncsiskodás meddig imponál szerinte egy nőnek, és mit gondol, mi az a határ, amikortól már zavaró?

Ezekre a kérdésekre ő válaszoljon, de ne feledd, ti "csak beszélgettek". Nem leteremteni érte, mert ez a természetes!Viszont így a tudtára hozhatod, hogy téged ez a helyzet már kellemetlenül érint és megkérheted, hogy uralkodjon egy kicsit jobban magán anélkül, hogy megbántanád őt!)

2016. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%
Ez kb. Olyan mint azok a szülők, akik rajtakapták a tini gyereküket azon,hogy maszturbál és jól leteremtik érte, vagy írnak a GY.K- ra és jajveszékelve tanácsot kérnek , hogy ilyenkor mit cselekedjenek holott ők is csinálták tizenevesen cak ezt szeretik elfelejteni.
2016. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. A fia pedig 16 körül. Igen, csak a hormonok miatt bámészkodik. Nekem lányom van, és ő is 3 éves. Köszönöm a válaszokat. Azt nem tudom, hogy mikor tudnék kettesben beszélgetni vele, mert nem hozzá megyek vendégségbe, hanem az anyjához. A barátnőm előtt meg nem akarom megszólni a fiát!
2016. aug. 5. 08:03
 7/12 szamo77db ***** válasza:
33%
Miért provokálsz egy ilyen fiatal srácot? Szerintem nem lenne annyi molesztálás, erőszak, ha a lányok nem úgy járnának, hogy kinn a mellük és a popsijuk minimum fele. Teljesen felhívó jellegű az ilyen öltözködés. Aztán meg megvan a baj!
2016. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is kamaszkori probléma. Én nem beszélgetnék erről vele négyszemközt. Nem hoznám vele még jobban zavarba.
2016. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha valami gond van, nem az a megoldás, hogy ráhagyjuk. Ezt csak a balga ember hiszi!


Most csakazért valóban ne menj el, hogy beszélgess vele kérdező! És ha náluk vagy, ne várd a pillanatot, hogy beszélgess vele! Csak akkor beszélj vele erről, ha ismét előfordul, és akkor is inkább üsd el viccel, majd ha négyszemközt leszel vele, akkor hozd kezdj el vele beszélgetni. Ne csak te beszélj alatta, hanem beszéltesd őt is, így kevésbé lesz majd zavarban, és könnyebb lesz egy őszinte beszélgetést meg ejtenetek!

2016. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem gondolom hogy ezt meg kellene vele személyesen beszélned.

Ez megszégyenítőlég hatna rá, és már konkrétan lenne miért szégyenkeznie.


Egyszerűen dúlnak benne a hormonok, és ez okozza azt. Természetes dolog!

Próbálj nem félreérthető dolgokat tenni vele (mosoly, hajolgatás, ne tegyél rá egy lapáttal az öltözködéseddel), és kezeld felnőttként a szitut.

2016. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!