Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az természetes, hogy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes, hogy 15 éves kapcsolatban közli velem a párom, hogy szeret, de már nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem 2-3 év alatt elmúlik, bizonyított tény. Nem is lehet 30-40 évig olyan felajzott lelkiállapotban élni. Természetes, hogy 15 év után már nincs akkora emésztő lángolás. De ha szeret és kíván, akkor nincs semmi baj. Hányan vannak akik meg soha nem voltak szerelmesek, aztán mégis összeházasodnak. Lehet szeretetben, megértésben szépen együtt élni.
2010. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Ha az ellenkezojet mondana, hazudna. Marmint az a normalis, hogy igy erez,de hogy miert hangsulyozta ki, es miert epp most, azt nem tudom.
2010. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Rákérdeztem és akkor mondta,de a viselkedése nem változott,kedves és szeret,csak én ilyen érzékeny vagyok.Megijedtem,hogy ez rosszat jelenthet,mert még csak egy éves a lányunk és hát ugye vele szeretném felnevelni,.Én imádom Őt!
2010. okt. 14. 10:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt már megbeszéltük a férjemmel. Nekünk hamarabb elmúlt a szerelem, még nem vagyunk együtt kilenc éve, van két kisgyerekünk. Sok viszontagságon vagyunk túl, ami még erősebbé tette a kapcsolatunkat. Nagyon szeretjük egymást, lelki társak vagyunk, és ez számít. :) Ja, és érdekes, mert néha fel-fellángol a szerelem is, főleg tavasszal. :D
2010. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
örüljneki.mert a szerelem amilyen gyorsan jön olyan gyorsan tud akár gyűlöletté válni. de a szeretet az sokkal erősebb érzés.
2010. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítéseket=)
2010. okt. 14. 10:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A hatalmas lángolás elmúlik, de ha ott marad a szeretet, az összetartozás, a törődés az szerintem természetes. Mi 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, nem áradozunk napról-napra, de érezzük mi jóban-rosszban összetartozunk.
2010. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak fáj hallani. Én 10 éve élek a párommal, néhány éve volt egy beköpése, aminek az volt alényege, hogy nem mindig ugyanúgy szeret, nem állandóan szerelmes, amin akkor nagyon megsértődtem. Kb. mostanra értettem meg, hogy miről is beszél. Én sem vagyok már szerelmes, viszont nagyon szeretem, kötődünk egymáshoz, összetartozunk.
2010. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

nagyon sürgősen kezd el olvasni a "Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak? vagy: Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak" című könyveket!!!!

nincs olyan, hogy szeretlek, de nem vagyok szerelmes beléd!

olyan van, hogy: még tisztellek, mert te vagy a gyermekem anyja.

Semmiképp sem kiábrándítani akarlak, ne hidd, de ajánlatos változtatnod!

2010. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mint leírták jópáran,nem tart örökkön örökké,de attól még a szeretet és az összetartozás megvan ha tényleg tisztelitek és szeretitek egymást!Az hogy szerelmes legyél,sztem mindig vissza lehet hozni,mondjuk hogy olyan dolgokat csináltok mint amikor összejötettek,azokat az emlékeket vissza lehet hozni!Sztem felehet izzitani mindig egy kapcsolatot,csak azért tenni is kell,mert az a baj hogy sokan belesüpednek,és azt gondolják hogy majd jön magától minden!A kapcsolat minsőségéért meg kell dolgozni,ha te újból szerelmes szeretnél lenni,vagy hogy a párod újból lángoljon,azért tenni kell!Sok olyat láttam,hogy együtt vannak 10 éve és néha tényleg úgy viselkednek mint amikor tini szerelmesek voltak,jó őket nézni,de ez nem mindenkinek sikerül!
2010. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!