Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit választanátok:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit választanátok: inkább nagyon okosak lennétek, vagy inkább nagyon vonzóak (a nők számára)?

Figyelt kérdés
Csak az egyiket lehet. A másikban csak tök átlagosak lennétek.

2019. nov. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából elég "okosnak" tartanak. Ha az ember elég sokat tud, rájön hogy milyen keveset tud.

De a tudás nem tesz boldoggá...

2019. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű második.

Az elsőt már próbáltam (jó nem a nagyon okos, de azért elég okos vagyok) és kb. a fenekem tudom ezzel kitörölni.


Van olyan ismerősöm, akinek az IQ-ja 40-el kisebb mint az enyém mégis azt az életet éli amiről én csak álmodok és mindent önerőből ért el. A túl sok gondolkozás csak bonyolít a dolgokon.

2019. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ronda és nagyon hülye is vagyok, szóval mindkét kívánság kb ugyanúgy megváltoztatná a világomat. Feldobnék egy pénzérmét, és ha fej, akkor írás.
2019. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon vonzó.
2019. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, de szerintem erre nem létezik igazán jó válasz. Azért nem, mert mindenki a saját szemüvegén keresztül látja a világot és legtöbbünk azt szeretné leginkább megkapni, ami számára elérhetetlen.


Utóbbi főleg akkor lelombozó, amikor az ember objektív tudatában van a saját képességeivel, adottságaival és az ezt illető korlátaival. Aki azonban félreismeri saját magát, az gyakran túl sokat gondolhat önmagáról, így (akár) el is hiheti (ámíthatja magát azzal), hogy vonzó a nők számára, mi több, olyannyira vonzóként tekint önmagára, mint a nők a legvonzóbb férfiakra. Ennek tükrében, az elutasítás kiváltotta ego sérülés és sértettség, bizonyos típusú emberekből agressziót vált ki.


Elkanyarodtam. :)


Szóval.. Valójában azt gondolom, hogy a könnyebb utat választanám, vagyis egyszerűbb férfi lennék, aki piszkosul vonzó a nők számára. Nyilván ennek az embernek is megvolnának a maga problémái, de falhatná a nőket és élvezhetné a pozitív előítéletek által eredményezett számos előnyöket. Szerepelhetne, középpontban lehetne anélkül, hogy kellemetlenül érezné magát, sőt, jól érezné magát, mert nem lenne tudatában annak, hogy ő csak a nők és a marketing szakemberek szórakozásának illetve vagyonosodásának eszköze. Tehát ez a win-win szituáció.


Helyzetem, amikor adott a férfi, aki átlagos külsővel rendelkezik, viszont birtokában van a képességnek, ami által képes realizálni a világ működését és a dolgok mögé lát, sajnos csak az válik számára világossá, hogy a nők miért nem viselkednek vele úgy, mint azzal a jóképű sráccal, aki amúgy nem tesz többet az egészségéért vagy a testéért mint én. És nem, ez nem kishitűség, ez realitás. :) Ha fáj ha nem, még így van.

Jól csengő szállóige, hogy az intelligencia szexi. Csakhogy a valóságban ez nem teljesen ilyen egyszerű. 4 nyelven beszélek, dogmákat megkérdőjelezem, az átlagos véleményektől eltérő, újszerű gondolataim vannak, kreatív vagyok, humoros, azokban a társaságokban amikben huzamosabb időt eltöltöttem kivétel nélkül mindenhol kiemelték az egyéniségem. Kognitív IQ tesztek alapján az emberiség 1%-ba tartozom. Azonban azt a fajt "rajongást" sosem kaptam még amit nálam jobb külső adottságokkal rendelkező férfi ismerőseim megkaptak anélkül, hogy bármit is tettek volna érte.


Szóval, erre a kérdésre nincs jó válasz, legalábbis részemről nincs. Csak azért feladni magam, hogy más lehessek? Ha nem tudnám, hogy milyen olyannak lenni, mint amilyen most vagyok, akkor nem is lenne tapasztalatom, ami alapján dönthetnék.

Erre nem lehet válaszolni.

2019. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.

Az első nem jön be a lányok 90%-ának!

Inkább átlag ésszel egy kapcsolatban mint okosan egyedül!

2019. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább vonzó lennék. Nem vagyok zseni, de viszonylag okos vagyok, amit inkább átoknak élek meg sokszor. A butább emberek sokkal boldogabbak. Nem agyalnak túl dolgokat, nem foglalkoznak bizonyos problémákról, mert nem is tudatosul bennük.

A vonzó külső nem csak a csajozás terén előny. Az élet minden területén könnyebben érvényesül az, aki megnyerően néz ki. A saját nemű társainkat is elsőre külső alapján ítéljük meg. Én azt veszem észre, hogy munkában is sikeresebbek a vonzó emberek. Egyrészt a velük szembeni pozitív előítél miatt, másrészt azért, mert emiatt nagyobb az önbizalmuk, mentálisan egészségesebbek.

2019. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az észt választanám, egyértelműen. Van az a korosztály, ami felett már mindent meg tudsz szerezni ésszel, amire egy nőnek szüksége lehet.
2019. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első. A pénz megszépít.
2019. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő adott ugyhogy nemtudok választani
2019. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!