Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ugye nagyon élvezitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye nagyon élvezitek, hogy mindenki meg akar dugni titeket?

Figyelt kérdés
Mikor tudatosult bennetek, hogy a puncinak ekkora hatalma van a férfiak fölött? 😀

2019. nov. 6. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
A puncit szövetségesünkké kell tennünk. Igazán kedves jó barát.
2019. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint élvezem. Tinikoromban jöttem rá hogy "hatalmam" lehet egy pasi felett, csak megfelelően kell kijátszanom a lapokat. Néhány pasinak elég egy mosoly, egy kis fenékrázás, van akinek tettetni kell a butácskát, van akinek az jön be ha határozottabb a csaj stb.. szóval szerintem a pasik 80%-a iszonyat könnyen kiismerhető. Ez pedig könnyen felhasználható.
2019. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
A puncinak hatalma van VS. szegény nők elnyomottak. Pick one.
2019. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Én utálom, bizonyos helyzetekben veszélyben is érzem magam.


Sose voltam az a "manipulatív" fajta, pláne nem a testemmel érném el a céljaimat.


Kábé olyan, mintha bármerre járnál nagy és kigyúrt (=nálad egyértelműen erősebb) meleg pasik legeltetnék rajtad a szemeiket, és levetkőztetnének a tekintetükkel. Ugye, hogy így leírva nem túl kellemes?

2019. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Kábé akkor tudatosult bennem, amikor regisztráltam ide. És borzasztóan unom, hogy mindenki meg akar dugni.
2019. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Minek hazudoztok, lányok? A rátok szegeződő, sóvárgó tekintetkből nyeritek a napi önbizalommennyiséget. Enélkül összeomlanátok. Úgy kell ez nektek, mint halnak a víz, ez az éltető közegetek 😀
2019. nov. 6. 22:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen élvezik - ha olyan ember akarja aki szimpatikus nekik. Ha meg olyan aki unszimpi akkor inkább teher, mint jóleső érzés.

Nem az növeli az önbizalmat ha a melósok füttyögnek utánuk, hanem az ha a jóképű, jóvágású pasik is megnézik.

2019. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben bármilyen pasit megkaptam akit csak akartam. Csinos vagyok és gátlástalan, nem vagyok rest bedobni magam és mesterien manipulálom a férfiakat miután kb 5 perc alatt leszűröm, hogy melyiknek mit kell felmutatni. A cél szentesíti az eszközt.

Az viszont böki a csőrömet a mai napig, hogy azt az egyet sosem sikerült megszereznem amelyikre a legjobban vágytam, kemény dió volt és az ő esetében teljesen inamba szállt a bátorságom. Azt hiszem ő volt az egyetlen akibe (talán emiatt) menthetetlenül beleszerettem. Sosem dugott meg csak egyszer majdnem; amikor már a farka a puncimhoz ért fogta magát és lefordult rólam. Mesterien szórakozott velem, felette nem volt hatalmam, neki volt felettem.

2019. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt elvezem hogy meg akarnak dugni, hanem hogy megdugnam
2019. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 Te aztán tudod :)


Ha ennyire ismersz, jobban mint én magamat, megmondanád hogy ebben a hónapban mikor jön meg a mensim? Megúszom a szombatot, vagy már péntek reggel itt lesz?

2019. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!