Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ugye nagyon élvezitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye nagyon élvezitek, hogy mindenki meg akar dugni titeket?

Figyelt kérdés
Mikor tudatosult bennetek, hogy a puncinak ekkora hatalma van a férfiak fölött? 😀

2019. nov. 6. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

#6


Anyád.

2019. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én szocfób vagyok (nem a "fujj, emberek" fajta, hanem az igazi)


Én pont attól veszítem el az önbizalmam, ha így bámulnak a testemre, és pont leszarnak 'engem'.

2019. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan ember akarja aki tetszik es szimpatikus akkor az növeli az önbizalmam. Amikor az utcán kapom az alpári beszolasokat unszimpatikus emberektől az félelmetes számomra.
2019. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt élvezem, amikor megdugnak 🙄 22/l
2019. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

#14

Te vagy a legjobb😘

2019. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
#14: Íme az egészséges nő. Csodálatos vagy.
2019. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Nejem 49 éves és két éve egyre jobban ki van attól, hogy már nem bámulja meg annyi pasi, mint régebben. Pedig okos, intelligens, jó egzisztenciával rendelkező orvosnő. Korához képest jól néz ki, mégis nehezen viseli a közeledő változókórt. Az én elfogult véleményem kevésbé vigasztalja.

Természetesen, minderről nemigen beszél, ám vagyok már annyira tapasztalt férfi, hogy tudjam, ez a baja.

Arról se feledkezzünk meg, a nők nem csupán a pasiknak akarnak tetszeni, hanem a többi nőt is le akarják pipálni. A férfiak véleményénél már csak a többi nő véleményére adnak jobban!

49F

2019. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

Láttátok már másik nővel (feltehetően leszbikus vagy biszex nővel) flörtölni barátnőtöket, feleségeteket? Mert én igen! Amikor egy másik nő udvarol nekik, mintha a környezetében lévő pasik mind megszűnnének létezni. Hol jön egy férfi véleménye, vonzódása egy másik nőéhez képest?

Én férfiként is bírom, amikor a páromat szinte minden pasi, néha nők is, meg szeretnék dugni. :D

2019. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Azert konyorog annyi pasi anal szexert mert puncit akarnak, mi? :D beerik ok fenek lyukkal is-az meg a pasiknak is van;)
2019. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!