Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján biztosra vehetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján biztosra vehetem hogy akar tőlem valamit ez a lány?

Figyelt kérdés

Mindig keresi velem a szemkontaktust ha találkozunk, és azt hogy minél közelebb legyünk egymáshoz. Meg mindig várja hogy legközelebb találkozunk.

Viszont az fura hogy nagyon kirívóan öltözködik. Néha úgy érzem hogy csak szexet akar, de én barátnőmnek akarom őt, főleg hogy már elég jól ismerjük egymást.

Szerintetek kapcsolatot vagy szexet akar?


2019. nov. 7. 11:33
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Egy nőnél azt veheted biztosra, ami megtörtént, addig bármi oka lehet. Akár szórakozás is, akár komoly dolog, akár szex...
2019. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Azért a kommunikációs csatornákat se felejtsd ki az életedből, csodákra képesek, de az biztos, hogy amit leírtál abból az is lehet hogy szexet akar, de még előfordulhat az ellenkezője is😁
2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos mi nem tudjuk mi van a másik fejében, nem vagyunk gondolatolvasók. Ezt csak te tudhatod meg, úgy hogy szemezz vele, mosolyogj rá, szólítsd meg, köszönj neki, beszélgess vele erről-arról és hívd el egy ebédre/kv-ra/koncertre/randira akármi - sok sikert :)
2019. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!