Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők miért ijednek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők miért ijednek meg egy fiatalabb pasi szexuális közeledésétől?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy ha még jól el is beszélgetünk a hölggyel amint a korom kiderül hogy csak huszonéves vagyok azonnal elutasító lesz. Minden nő így van ezzel?

2019. nov. 7. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ijednek meg! Sőt! Imádják a fiatalabb srácokat! Nekem eddig csak olyan kapcsolatom volt ahol a partnereim minimum 2 és max 12 évvel voltak idősebbek!

28 éves voltam amikor a nálam 12 évvel idősebb párommal összejöttem. 5 évig voltunk együtt.De rengeteg csinos 40 feletti 50 közeli nővel flörtölök most is!

34/F

2019. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyátalán nem így van .
2019. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam ilyet hogy megilyednének.

3-at már én utasítottam vissza,mert nem jöttek be.

Végülis rajtam úszott el a dolog.

Szinte mind 40-46 éves volt,én pedig akkor 28.

30/f

2019. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem megijedünk. Más van a háttérben. Aki komoly kapcsolatban gondolkozik, és már felépített egy egzisztenciát, az hasonló partnert keres.

Aki még csak szexuális kapcsolatot keres, az is férfit akar, nem gyereket. Olyat, aki még férfiassága teljében van, tüzes, de azért tudja, mit csinál.

2019. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretjük a fiatal pasikat.37N
2019. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a legrosszabb ez a 30-40-es kor... Akkor se fiatal nem vagy, se idős. :D

31/F

2019. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: szerintem meg a legjobb. Állóképesség, libidó rendben, de már kiforrott szexualitás.

3gy huszonéves nem túl idős, egy negyvenesnek meg nem túl fiatal. ;)

2019. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ijedek meg, csak megválogatom kivel fekszek össze. Fontos a diszkréció, hogy még a legjobb barátjának se dumáljon rólam.
2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig jellemzően se a 20-asok, se a 40-esek nem keresnek 30-ast... hanem pont egymást, még akkor is, ha a nő a 40-es... :D
2019. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!