Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mibe különbözik egy nős férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe különbözik egy nős férfi viselkedése, egy egyedülálló pasi közeledésétől?

Figyelt kérdés
Van különbség közötte?

2016. jún. 14. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim alapján van. Minden egyes nős férfi másképp közeledik és minden egyes egyedülálló férfi is. Tehát ha egy 10 fős csoportot veszünk alapul, amelynek egy része nős, másik része egyedülálló, akkor 10-en tízféle módon fognak közeledni a nőkhöz.
2016. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
igen, mindig elrakja a gyűrűjét mielőtt megszólít
2016. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
# 2: Ez sem mindegyikre igaz, találkoztam olyannal, aki simán udvarolt gyűrűvel az ujján. Sőt, olyannal is, aki a felesége orra előtt csinálta.
2016. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

egyébként magabiztosabb (de nem csak a nős pasi, hanem akinek párja van). mikor van párom, akkor marha laza és felszabadult tudok lenni a nőkkel, folyton azt érzem, hogy megkaphatnám, ha akarnám (és mivel felszabadult vagyok, van, hogy igazam is van), nem görcsölök, hiszen semmi vesztenivalóm nincs.


Ha egyedül van az ember, akkor szeretne tényleg párt, akkor nincs kihez hazamenni, akkor van vesztenivalója, így értem szerűen görcsösebb is.

2016. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Ti értettétek a 4-es válaszolót? Szóval, ha van barátnője, akkor csajozik és ki is használja a felbukkanó alkalmat? Elleptek bennünket az UFO-kból kiszabadult lények, vagy mi a jóisten van!? Gyerekek, azt hiszem én el vagyok tévedve...ez a Föld nevű bolygó?
2016. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem azt mondtam, hogy csajozok, hanem azt mondtam, hogy marha laza vagyok a nőkkel szemben (pl ha elmegyek valahova, ahol lányok is vannak a társaságban, akkor gond nélkül felcsípnék valakit, ha akarnék), hiszen nincs félsz, hogy mi van ha nem sikerül (nem, nem teszem meg, de látszik, hogy a nőknek bejön a görcsölés nélküli stílus)
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem lehet érteni a 4-es válaszon? Ha nős az ember, akkor tudja, hogy nem kockáztat semmit, mert nem múlik semmi azon, hogy egy másik nő milyennek találja őt, mint férfit. Ha valaki egyedülálló, akkor van jelentősége, hogy egyik-másik nő hogyan viszonyul hozzá, és mivel tétje van a dolognak, nem is tud olyan laza lenni.
2016. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De csak úgy tudnád felcsípni, ha előtte flörtölnél vele. Úgy, abban a tudatban, hogy van egy stabil háttered, egy barátnőd? Nem értem, hogy ez miben vinné előre a kapcsolatotokat akár férjként, akár barátként. Ez a valami egónövelő nálatok, vagy mi?
2016. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok nős, de gyűrűvel az ujjamon szoktam egyéjszakásokat felszedni, vonzza őket mint a mágnes :)


Tudom, hogy kismértékű becsapásnak számít, de ezzel mindenkit boldoggá teszek, kizárólag az önzetlenség vezérel. Pozitív élményként élik meg, a kisugárzásuk, önérzetük is javul és a lelkiviláguk is megélénkül tőle, hiszen ők még egy nős pasit is képesek meghódítani. Melyik nő ne szeretne vonzó, visszautasíthatatlan, értékes nő lenni?

2016. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer majd összetalálkozol egy nővel, aki herélőkéssel jár. Akkor majd tekergetheted előtte a jegygyűrűdet kegyelemért könyörögve. :) Apró hazugság lesz részéről, bocsáss majd meg neki! Sajnos nem látod, hogy emberileg mekkora mocsok vagy. Elfelejtetted mondani, hogy miközben a nőnek a nemlétező feleségedet mocskolod (neked ez bocsánatos bűn, amúgy meg egy igazi férfi ezért lapáttal ütne agyon). Nekem tőled hánynom kell, de elfogadom, hogy az éjszakai pillangók bravóznak neked.
2016. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!