Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha első alkalomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha első alkalomnál csak pár percig bírom? Lehet rajta javítani?

Figyelt kérdés
Remélem megérti majd a barátnőm, hogy egyszerűen ennyire tapasztalatlan vagyok.
2019. nov. 7. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak ne hagyd kielégítetlenül a barátnődet.
2019. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőre nem órákig kell reszelni, hanem rendes jó hosszú előjáték után annyi szex, amennyi sikerül
2019. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőre mindenki ilyen. Lehet fejleszteni. Ha recskázol akkor min fél óráig tartson, az elvezés elött állj le.
2019. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hat azt fogja mondani hogy semmi baj, de belül kicsit csalódott lesz mert neki még el sem kezdődött a móka.

En azt tanácsolom hogy mielőtt találkoztok verd ki gyorsan, talán az segít majd hogy tovább bírd.

2019. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annó életem legélvezetesebb 30 másodperce volt.

Ma már akkor kell koncentrálnom ha el akarok elvezni.

2019. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van önuralmad (ha mondjuk valami komolyabb erősportot űzöl akkor van), nem lesz baj. Én első alkalommal kb 40 percig bírtam kőkemény erekcióval.
2019. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elsőre szinte mindenki egy gyorstüzelő lövész,ne vedd magadra. gyakorolj,figyelj az előjátékra,és jobb lesz mindkettőtöknek.
2019. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es és #2-es is írta, hosszú előjáték, figyelj a partneredre, szerezz neki is örömet hogy el tudjon jutni a csúcsra, utána egy összebújás (hogy ő is elélvezett) s nem lesz gáz, a 2., 3. sokadik majd jobban megy, egészségedre :)
2019. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igy van. Sok elojatek, sok sok puncinyalassal, ujjazassal. Torekedj ra hogy elvezzen el, de minimum lassa rajtad hogy nagyon igyekszel ezugyben. Azt mondom neked hogy csak az o elvezetere koncentralj eloszor, ettol bele fogsz feletkezni a sajat felelmedbe is. Neked igy is ugy is jo lesz!

Utolso tanacs: ne kezdj el picsogni neki szex elott hogy tapasztalatlan vagy, meg izgulsz, vagy mar elore bocsanatot kerni hogy rossz lesz. Van aki ezt aranyosnak talalja, de van akit lelomboz. Ugy is eszre fogja venni, a nok latjak a szemedben ha felsz :D. Lenyeg hogy ne tetezd ezt felesleges picsogassal, csak tedd amit tenned kell. Barmennyire is nehez ezt elhinni, magatol fog alakulni az egesz. A szex sosem olyan mint ahogy eltervezed.

30F

2019. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Új nővel én mindig úgy vagyok, hogy az első menet rövid, mivel annyira kívánja. De a nőt is fel kell izgatni alaposan, és ha szerencséd van elmegy, ha nem akkor a 2. menetben már tovább bírod.
2019. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!