Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál ciki ha szőrösen hagyom? 27N

Figyelt kérdés
elég "retró" csajszi vagyok, a lábaimon és a hónaljamon kivűl mást nem borotválok.. a fiúval most hétvégén tervezzük az első együtt létet, nem lesz hosszútávú a dolog. eddig csak komoly kapcsolataim voltak ahol ügye ez nem anyira számít. most lesz az első ilyen "futókalandom" és a srác ráadásul az a tipikus kondis, szoliszökevény, helyes arc, menő ruhák, kocsi stb, akiknek hetente új barátnője van. tehát félek attól hogy ha szőrösen hagyom akkor rajtam fog nevetni utána a haverokkal, de sose borotváltam és nem is akarom már elkezdeni. én így érzem magam jól. szólni nem akarok neki mert elég ciki lenne azt mondani hogy figyu már, amúgy nem baj hogy szőrös a p.cim?

2018. ápr. 11. 12:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Legalább vágd rövidre.
2018. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
azért valami fazonja legyen szerintem.
2018. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, hogy rajtad nevet majd a haverjaival, akkor ne létesíts vele nemi kapcsolatot. Az intim szőrzeteden kívül is van még pár dolog, amiért nevethet. Például milyen viccesen mozogsz, milyen fura hangokat adsz ki...
2018. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nincs velem semmi más baj az ágyban, amin nevetni lehetne
2018. ápr. 11. 12:20
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt tervben van a szex, akkor szerintem megkérdezheted tőle. "Figyelj. Amúgy téged nem zavarna ha szőrös a puncim?"én is volt már hogy alkalmi kapcsolatban megkérdeztem a pasit, hogy hogy szereti. Szerintem ebben semmi ciki nincs. 21L
2018. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem az,egy lánynak a lába és a hónalja ne legyen szőrös,amúgy számomra az intim terület mindegy.Ugyanazt kapja úgyis az ember.
2018. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha rovidre vagod es kiigazitod, akkor nem gaz.
2018. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem is dobj neki egy fazont a full szőrös, ami még a seggeden is lóg a natúr szőrösre értem, azért csak azoknak tetszik, akik erre gerjednek. Viszont, ha fazon szőrös az bárkinek tetszik :)
2018. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Engem zavarna...
2018. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%

Tök komolyan mondom, hogy ismerkedésnél ma már gáz, ha intim részen szőrös egy csaj. Később kapcsolatban viszont már természetes, ha trimmelt.


40F

2018. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!