Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettségi utáni ötödéven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi utáni ötödéven (18-19 éves diákokkal) is törvényszegő a tanár-diák kapcsolat, ha a tanár nem tanítja az adott diákot, csak az intézményben tanít?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem törvény szego szerintem, de biztos a kirúgás,ha kiderül
2019. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ááááhh!

Se nem törvényszegő (nincs ilyen törvény, hogy aki iskolában tanít, kivel lehet kapcsolatban és kivel nem)

És nem is rúgják ki, akkor sem ha még az iskolába jár.

Tanár gyerekként csak a mi iskolánkból 3 ilyenről tudok, az egyikről az egész iskola is (mondjuk ő már érettségizett) mert ő el is költözött a családjától.

Nem rúgják ki ezeket emiatt, ne legyetek ilyen naivak.

2019. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2019. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Eddig se lett volna torvenyszeges, most sem az:D
2019. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
mi ez a sok visszatérő tanár-diák téma? valaki vagy nagyon rögeszmés,vagy viszket a punci de nagyon! saját korosztály nem jó kiscsillag?
2019. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az iskola házirendjét sérti, kirúgHATják érte. De a gyakorlatban tényleg a kutyát se érdekli.
2019. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszegő, de etikai vétségnek minősül, kirúgják érte mint macskát....és kb. minden kollégája meg fogja vetni, oda lesz a tekintélye. Titokban kell tartani, majd ballagás után senkinek semmi köze nem lesz hozzá😊 Legszebb dolog a tanár-diák vonzalom, szerelem...volt részem benne, még ha nem is teljesült be, de nagyon keményen játszottunk a tűzzel.
2019. nov. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

#7

De ez nem igaz, ezt mondom. Attól még, hogy azt írjátok a fejetekből, hogy "ki rúgják érte", attól még nem fog így történni :D Hadd ne soroljam fel a neveket, meg az iskolát, de tanárgyerek voltam, sosem mondtam tovább a történeteket, ezért a többiek nem tudták, tudtam hogy ha terjesztem hamar kiderül hogy én vagyok a forrás. De a tanárok tudták, és nyilván az igazgató is. Nagyon naivak vagytok :D Ráadásul 2-ről (tanárt lesmárólták egy iskolai rendezvényen, botrány lett belőle, fiai meg akarták verni az illetőt, akit említettem arról már az újonc 9.-esek is tudtak mindent, mert kb nyílt volt)

És ugyanez egy másik iskolából.

Mindegy mi van a hivatalos szabályzatban, nincs az az igazgató aki az ilyen fel akarja kavarni hogy nagy botrányt okozzon vele, minden történik ugyanúgy tovább, és nem mellesleg minden iskolában van (legalább egy) ilyen, csak nem tudtok róla. Akár hiszitek, akár nem.

2019. nov. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 Én is tanárgyerek voltam, sőt dolgoztam én magam tanárként is valamennyit. Azért nem kellene ennyi hülyeséget írnod ki a fejedből. Normális iskolában kivágják a tanárt ilyenért, még a kevésbé normálisban is. Hogy ahova jártál, ott egy link igazgató volt és gyenge volt az egész, az a te bajod, meg a szülődet minősíti, hogy egy ilyen utolsó helyen dolgozott.

A kérdésre válaszolva: nem törvényszegő, ahogy leírták, etikai vétség, és egy normális iskolában ennek súlyos következményei vannak

2019. nov. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

18 felettivel már nem.

Max a suli etikai szabályzatába ütközik de börtönbe már nem kell menni

2019. nov. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!