Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kicsi mindenem? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kicsi mindenem? Lehet ezen segíteni valahogy?

Figyelt kérdés

Kicsi a péniszem, heréim, herezacskóm. Ernyedt állapotban szinte nem is látszik. 18 már elmúltam, nem fog már nőni.

Nem fejlődtem ki rendesen? Mit lehet tenni?

Ha érdekel valakit, akkor küldök képet privátban.


2019. nov. 11. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Senkit nem érdekel a petyhüdt pöc$öd, csak téged! Komolyan ez a legnagyobb gondod, hogy ernyedten milyen kicsi?!
2019. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nincs azzal semmi gond ha egészséges vagy. Igazából ezt lelkileg kell elfogadnod a párod aki szeret az nem fog ezzel különósebben foglalkozni. Sok mindennel fel lehet dobni a szexet. Viszont ha sok problémát okoz ennek az elfogadása az életben akkor beszélgess egy szakemberrel. De az elfogadás a lényeg.
2019. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Szia. Kép?
2019. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd, mekkora
2019. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Kevés benned a tesztoszteron. Nem sportoltál, nem eszel egészségesen, kövér/vézna vagy, nem pedig izmos.


A farkad mérete genetika, de a golyóid mérete tesztoszteron hiány, amin lehetne változtatni

2019. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz kepet. :)
2019. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban az én farkam is kicsi, kb 2cm,de akció kozben 17cm.Szoval nem kell aggódnod egyáltalán.
2019. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!