Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek a tini gebe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a tini gebe, kicsi, feszes lányok az esetei?

Figyelt kérdés

Akkor hogy bolt képes, hájas vastagabb nőkkel lefeküdniy úgy hogy jóba van velük és nem is szégyelli őket egyáltalán?!

N


2019. nov. 10. 22:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Volt képes?! *
2019. nov. 10. 22:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi alapon.
2019. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hogy a kulso nem minden illetve az hogy tetszenek neki a velony lanyok nem zarja ki hogy a ducibbak is tetszenek neki. Harmadik opcio: szukseg nagy ur.

Miert kene barkit is szegyellni? Normalis vagy? Te olyan pasikat valasztasz magadnak akirol a tarsadalom azt gondolja hogy jol nez ki? Ergo felvallalhato? Vagy miaf.sz

2019. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakinek nem jut garnélarák, megeszi a vajas zsömlét is. :)
2019. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De ha annyira a tini az elvárása, akkor hogy volt képes hájas, disznó nőkkel lefeküdni és tényleg nem szégyelli

Ha nekem a full feszes, izmos pasik jönnének be(ami nyilván nem!) akkor egy penyhüdt, hájas pasival nem tudn~k lefeküdni csak amiatt mert hiányozna a szex.

2019. nov. 10. 22:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tul felszines vagy ahhoz hogy ezt megertsd. Nem minden a kulso fogd mar fel:D
2019. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a vékonyabb/normál alkatú nők jönnek be, de azért na... vannak olyan teltebb/súlyosabb nők akik kifejezetten csábítóak és bármikor elhívnám őket, ha olyan a helyzet. Nem csak a vékonyabb nők tudnak a külsőre adni.
2019. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
A pasik nem nők. Nem csak egyféle tetszik, nem a barátok/barátnők véleménye alapján választunk és lehet aki neked dagadt az neki nőies alkatú volt és pont emiatt vonzotta.
2019. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem mindenkinek kardinális kérdés a külső.

Én is meg tudom mondani, hogy milyen az "ideálom". De ennek ellenére volt olyan barátnőm, aki szinte mindenben az ellentéte volt, legalábbis külsőre. Hogy ez hogy lehet? Úgy, hogy az, hogy van egy ideálom, még nem jelenti azt, hogy minden más külsőtől undorodok. Másrészt meg úgy, hogy személyekbe szeretek bele, és nem külsőkbe. Ha pedig szeretek valakit, azt miért szégyellném?

2019. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném egy vörös hajú, szeplős, lehetőleg szemüveges , nagyon vékony nőt. Ez lenne az "ideális" nekem.

Mégsem csakis és kizárólag ilyen nőkkel jövök össze. Mert sok dolog tud tetszeni az embernek.És ha valaki nem számomra ideális? Én sem lehetek tökéletes, valamiből biztos enged az aki velem jön össze.

2019. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!