Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatlan fiú és tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan fiú és tapasztalat lány. Ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem csak ezen múlik, de ha egy fiú tapasztalatlan és az első néhány alkalommal nem tudja kielégíteni a lány, akkor lehet az szakító ok?


20 lány és 22 éves fiú.


2019. nov. 11. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy lánynak 20 éves korára 30-40 partnere is simán lehet manapság. Egy átlag fiúnak 3-4 maximum.
2019. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nőnek kellett volna születnem akkor 🤤
2019. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért 20 évesen nem igazán lehet szerintem olyan nagy tapasztalata. Én is csak 4 pasival voltam és 21 vagyok.
2019. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szerintem normális esetben ez nem kéne, hogy szakító ok legyen. Azért aki emiatt elhagyja a barátját/barátnőjét, az jól is teszi, jobbat érdemel a másik.


Nemrég volt egy kérdés itt, hogy kinek milyen volt az első alkalom a párjával, a válaszolók jelentős része tragikusnak írta le. Nagyon ritka az amikor minden első alkalommal klappol. A legtöbb emberben manapság egy valag gátlás meg szorongás van, az első alkalom emiatt alapból rosszabbul sikerül.


Egyébként nem nehéz ám kielégíteni egy lányt. Használd a nyelved meg az ujjad is ;) Persze ha a lány is gátlásos, akkor lehet nem fog sikerülni.

Azonban a szexnek nem feltétlen kell orgazmussal végződnie. Számtalan női ismerősöm mondta, hogy igen, kell, szükség van rá, de nem feltétlen minden alkalommal ám... Akkor is jól tud esni, ha nincs orgazmus. Csak ne ez legyen az állandó :D


Fel a fejjel haver, én 22 évesen veszítettem el. Első alkalommal konkrétan fel sem állt mikor le akart pippantani :D Aztán idővel minden jobb lett.

2019. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő mond egy számot, akkor 3x-4x lehet a valós partnerek száma. Ha egy férfi, akkor 1/3-1/4 annyi.
2019. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Ja még az itteni kommentek... Azért szerintem az a lány akinek 25 évesen több mint 5 szexuális kapcsolata volt különböző egyénekkel, azt én már nem erőltetném.

Nem azért mert hú mennyi ember járt benne vagy ilyen baromságok, hanem azért mert ez egyértelmű jele annak, hogy nem képes felnőtt módjára viselkedni, nem képes egy kapcsolatban kompromisszumokat kötni, lehet kötődni sem képes hosszabb távon egy emberhez.

Vannak persze kivételek, meg vannak akik idővel felnőnek, de hacsak nem esek még szerelembe mielőtt ezt megtudom, nem nyolmulnék rá az bizti.

2019. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
#6 Azért ezzel nem értek teljesen egyet. Ha a nő olyan pasikat fog ki, akikről később derül ki, hogy valójában szemétládák és ezért szakítanak, erről a nő nem tehet. Veled is előfordulhat, hogy olyan nőket fogsz ki, akikkel nem passzoltok és ez még az elején nem derül ki.
2019. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Jó-jó igen, ebben akad azért némi igazság. Sok a szemét ember és némelyik igen jól titkolja.
2019. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már ágyba bújtatok akkor az ugyebár kapcsolat. S igen, összejöhet tapasztalatlan lány és fiú is. Ezzel együtt ha már ott vagy akkor tegyél meg mindent hogy jól érezze magát a partnered és kielégüljön.

Lehet rózsaszín álmokat festeni, de az igazság, hogy ha két ember között rossz a szex akkor annak biz' előbb-utóbb szakítás a vége.

2019. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!