Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mégis hogy van ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mégis hogy van ez? Mi fogadjuk el h több nőnek csapjátok a szelet, de fordított esetben már zavar titeket?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi több nőnek udvarol az elfogadott, és "menő", de ha az adott pasi megtudja h a kiszemelt nőjének többen is udvarolnak(nem fekszem le velük) akkor azonnal el kezd féltékenykedni, és nem keresi a nőt 1-2 napig.


Nem értem h ez hogy működik. Valaki tudna normális magyarázatot rá?


2019. nov. 11. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kiváncsi vagyok!!!!
2019. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te egy férfiről beszélsz, nem mindről.

Amúgy meg komolyan az a nagy dráma nálad, hogy két napig nem keres valamelyik lovagod?

2019. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Menő? Ja, azok körében, akiknek a nő nem több egy szexbabánál, és az EQ-juk ésIQ-juk összege nem adná ki az élet értelmét jelentő kétjegyű számot.

Férfi vagyok. Soha nem gondoltam menőnek azt, ha valaki egyszerre két nőnek csapja a szelet. Sőt, ha szerelmes vagyok, nem is tudnék jó lelkiismerettel másvalakit fűzni. Ez nem nem kérdése, hanem az érettségé és az érzelmeké. Ez nem valami párválasztó kiszavazós valóságshow. Ha mellettem a kiszemelt még másokkal is kavar, vagy ha mondjuk pont én tenném ezt, az azt jelentené, hogy távolról sem vonzódnak egymáshoz annyira, ami szerintem egy kapcsolatban szükséges lenne. Féltékenykedni nem szoktam ilyenkor, de úgy nem kéne kapcsolat, hogy az utolsó pillanatig több jelölt van. Mert az így nem elég erős.

2019. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem csaptam a szelet többnek... Sőt egynek sem, jönnnek azok maguktól. De ha csapnám is, akkor is csak egynek, mert így termeszetes. Szóval f@$zság, hogy ez így szerintem oké. És fordítva sem, nyilván.
2019. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

Gondoltam h lesznek olyanok akik félreértik azt amit írtam.

Nem drámázom mert nem keres, csak nem értem h most miért féltékeny mikor ő nem csak beszélget a lányokkal.

így már világos?

2019. nov. 11. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre csak egy nőnek csapom a szelet. Boldog Karácsonyt!
2019. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Többnek? :D Miért kéne többnek... egy is elég. :))
2019. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kiforditva is megnézni a kérdést mivel onnan jobban látszik a válasz.

Adott egy pasi akinek bejön egy lány. El is jutnak valameddig az ismerkedés én, mikor a férfiú tudomást szerez arról hogy a lány nem csak felé nyitott hanem úgymond "tendert" rendez a potenciális jeloltekbol. Ekkor a pasiban felmerül hol a szerelem? Vagy itt most csak egy üzlet zajlik? Ekkor úgy dönt leteszteli a nőneműt lássuk neki mennyire vagyok fontos? Nem hívja fel két napig és várja hogy a csaj lépjen.

Drága kérdező te kezdtél jácmába te kenyszerited lépésre a másikat és ha nem azt lépi amit te vársz megbantodol?


Amúgy pedig nem láttam még olyan nőt aki ne ítélte volna el azt a férfit aki több vasat tart a tűzbe. Hol itt a következetesség???

2019. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez mindkét félnek rosszul esik. A férfiak sem fognak felvágni a csajnak ezzel mert a csaj azonnal pattintja. Nem is értem miért gondolod ezt másképp.

35F

2019. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Te semmit sem tudsz az egészről.

Nekem a pasi hencegett vele h több nőnek is udvarol. Én erre nem mondtam semmit.

Mástól tudta meg h egy buliban rámnyomultak a pasik( nem adtam rá okott) és ezért megsértődött.


Zavar h megsértődött, mert én semmit sem csináltam ellenben vele.

És nagyon vonzódom ehhez a pasihoz.

2019. nov. 11. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!