Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyatosan megkívántam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megkívántam egy férfit, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy üzletben, és szoktam látni.

Nem teljesen az én korosztalyom, ránézésre olyan 30 körül lehet.


Az utóbbi napokban feltűnt, hogy amikor beáll a sorba, és még állnak előtte, akkor is is végig engem bámul, amikor fizet, akkor is, és olyankor nagyon mosolygunk is egymásra.


De úgy tud rám nézni, hogy már attól önmagában benedvesedek... Tipikusan, amikor izzik a levegő. Nagyon bejön nekem külsőre is.


A gond csak az, hogy nem szólított még meg, de én nagyon szeretnék szexelni vele, feltéve persze, ha szingli, és ő is benne lenne. :D


Szerintetek mit csináljak? Túl sok időm sincs sajnos, mert a jövő hónapban már lehet, hogy nem itt fogok dolgozni, most nem várhatok arra, hogy ő lépjen.


24L


2019. nov. 12. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szóval erre mondta apukám,hogy:Fiam egy nore úgy kell tudni ránézni.A kis csodor.Volt ám adottsága.:D

47F

2019. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára nélkülözni fogom a mosolyát/mosolyodat (?), mert máshol fogok dolgozni.

Ha ebböl nem jön ki semmi akkor kár még csak mosolyognotok is egymásra!

2019. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha készpénzzel fizet, a visszajáróba csúsztass egy papírt a számoddal, és írd mellé, hogy hívjon fel. Ha kártyával, akkor is működhet, ha odaadja. Ha nem, mert csak érintős, akkor nehéz.
2019. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Mobilszámodat add neki oda cetlin, kezdeményezz te nála, nem szégyen, ha felhív nyert ügyed van, ha kifogást keres és nem fogadja el a szándékodat akkor legalább tudod, hogy nem nyert a dolog... vagy ha tudsz vele beszédbe elegyedni próbálj kommunikálni és simán igyunk meg egy kávét ekkor vegzem.. lenne kedved...
2019. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 jó ötlet 😊 megelőztél a hsz-szel 👍
2019. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 is jót írt... 👍
2019. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ h mennyi időd van vele szóba elegyedni. Ha nincs sok, mert mindig kasszázol akkor szerintem is jó ötlet ha cetlit csúsztatsz a visszajáróhoz, vagy ha kártyával fizet, és adod neki oda a blokkokat akkor is oda csúsztathatod mosolyogva a cetlit mondhatod közbe neki h " jaj ezt múltkor itt felejtetted" stb :)

L

2019. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Almoskonyvek szerint se jó,eladónovel kezdeni:D Ráment erre már pár évem.
2019. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen ugyan ez a helyzet mint nálad csak én L25, szintén eladó és lefeküdnék az egyik vásárlóval aki szintúgy néz engem is mindig! :)
2019. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :) Megpróbálok majd valamit.
2019. nov. 12. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!