Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyatosan megkívántam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megkívántam egy férfit, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy üzletben, és szoktam látni.

Nem teljesen az én korosztalyom, ránézésre olyan 30 körül lehet.


Az utóbbi napokban feltűnt, hogy amikor beáll a sorba, és még állnak előtte, akkor is is végig engem bámul, amikor fizet, akkor is, és olyankor nagyon mosolygunk is egymásra.


De úgy tud rám nézni, hogy már attól önmagában benedvesedek... Tipikusan, amikor izzik a levegő. Nagyon bejön nekem külsőre is.


A gond csak az, hogy nem szólított még meg, de én nagyon szeretnék szexelni vele, feltéve persze, ha szingli, és ő is benne lenne. :D


Szerintetek mit csináljak? Túl sok időm sincs sajnos, mert a jövő hónapban már lehet, hogy nem itt fogok dolgozni, most nem várhatok arra, hogy ő lépjen.


24L


2019. nov. 12. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9 Hehe volt ilyen no ismerosom.Hozzá a Fenyo Miki ment be,az is úgy nézett rá :D

Még a psziho dokijával is kikezdett.

2019. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves mosollyal az arcodon megkérdezed, hogy adhatsz-e neki még BÁRMI mást? Ha nemet mondd, mond hogy kár lebiggyesztett szájjal.

Vagy egyszerűen csak olvasd le a nevét a bankkártyáról és keresd meg online.

2019. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Én kezdeményeznék veled! Ismerj meg! Nem fogsz bennem csalódni, és garancia, hogy tőlem is nagyon be fogsz nedvesedni.
2019. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te leány. Melyik városban van ez? Mert dettó ebben a szituban vagyok.

Csak itt én vagyok a vásárló, a hölgy az eladó.

Képes vagyok akkor is bemenni venni valamit ha nem akartam. 😂

2019. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#4-es hsz-nél van az igazság. Nincs ffi, aki egy ilyen kv meghívásra nemet mondana.
2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es nem vagy vele egyedül... :D Itt is van egy tök cuki rövid szőke hajú pénztároslány... :D
2019. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!