Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen érzés az orális szex ha nekik csinálják?

Figyelt kérdés

Általában szeretik vagy legtöbben inkább nem?

Közben szeretik ha simogatják a testüket vagy az inkább elvonja a figyelmet?



2019. márc. 16. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,még nem csinálta senki.
2019. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy a partner béna vagy jól csinálja. Én pl szeretem, mivel a párom ért hozzá és pár perc alatt a csúcson vagyok. De ha béna lenne akkor logikusan én se szeretném. Mell simogatás még belefér de amúgy zavaró lenne.
2019. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt úgyis csak önbizalomhiányos szüzek fognak válaszolni, meg fiúk. Szóval nem relevánsak a tapasztalatok szerintem kérdező.
2019. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Alig van nő, aki ne szeretné. Ha van valami, ami hozzátesz, az a finom ujjazás. Más nem, inkább zavaró. Egyébként szerintem, ha jól csinálják a nyalást nincs is mód más érintésre.
2019. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizsergő és kellemes érzés.

Közben ujjazhat is a pasi, annál jobb.


Sőt, ha közben simogatja a testem, vagy a derekamnál fogva a nyelvére húz, az egyenesen isteni.

2019. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a 4-es írja. Legjobb. :)
2019. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt aki úgy csinálta, hogy 1 perc alatt elélveztem és csak a nyelvét használta semmi mást.Volt ,aki egy ujját a fenekembe dugta,az is baromi jó volt.Volt,aki lefetyelt mint egy kutya..annak mondtam,hogy hagyja abba mert sem rávezetni nem tudtam, sem elmondani neki mi a jó,mert egyszerűen béna volt.Volt,akinek olyan volt a nyelve,mint a penge..kellemetlen.

Szóval én szeretem,kivéve ha nem csinálja jól az illető.Mostani párom nem csinálja jól,pedig szeretné ,de egyszerűen sehogy sem jön össze neki pedig megy a kommunikáció.Ja és szeretem ha közben néha felnyúlnak vagy rámarkolnak a melleimre

2019. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno utáltam, elöző pasijaimmal..mert bénák voltak. De mióta együtt vagyok a barátommal imádom,ő meg azt h belespricelek a szájába, vagy arcára
2019. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!