Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom egy "idegennel"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom egy "idegennel"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szűz vagyok de már régóta kiszerezném próbálni a szexet. Igaz félek tőle, meg mjbden de van egy srac air eloben nem lattam max chaten es par eve iroagtunm egymásnak es vele ki tudnam probalni de felek. A talalkozastol foleg, nem lenne kinos? Habar o azt mondta hogy nem lesz de akkor is en mindenkepp egyszer raszanom magam es ki akarom probalni milyen erzes lehet. Neha ha luktet ott lent az mitol van amugy,, foleg ha videokat nezek? Na szerintetek merjem kiprobalni egy idegennel?

2019. nov. 13. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A lüktetés azért van mert kívánod a szexet. De egy idegennel? Szerintem nem! Alakíts ki egy normális párkapcsolatot. Az első élmény igen is fontos! Ne már..egy kalandért akarod elveszteni a szüzességed?
2019. nov. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz,igazábol nem is annyira idegen mert kb 3 eve irogatunm egymasnak kepekrol es chatrol latttuk egymast :)
2019. nov. 13. 04:18
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
irány az ágy :D ne trollkodj már:D
2019. nov. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs az utcában, az iskolában 1 haver, barát, stb. Akivel inkább??!!!!
2019. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Előbb agyat szerezz és írni tanulj meg.
2019. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lennék első akár idegenként is lányoknak... :) :) Bár lenne rá lehetőség! ;)
2019. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!