Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt férfiaknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfiaknak az izgatóbb, ha egy fiatal csaj teljesen tapasztalatlan szexuális téren, vagy ha már volt barátja és nem szűz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó.
2019. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem izgató ha nem volt még senkivel
2019. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
Igen imàdok tanitgatni
2019. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagyon izgat, ha én vezethetem be ebbe a csodás világba :)


42/F

2019. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Más választásuk nincs, mert a korukbeli nőknél nincs sok esélyük. A te korosztályod meg elég naiv hogy hülyítsenek titeket.
2019. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig idősebb nőkkel, milfekkel voltam, de mindig is vágytam rá, hogy egy fiatal, tapasztalatlan lányt tanítgassak.
2019. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt az a jó.
2019. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, úgyis össze kell csiszolódni. 44/F
2019. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra mindkét típusú lány kellően izgató tud lenni. A teljesen tapasztalatlant még úgymond nem rontotta el senki és ha egy pasi kellően türelmes, tapasztalt és kommunikatív akkor egy az ágyban egy igazi dögös, kívánatos vadmacskává formálhatja a lányt, de akkor is sokat lehet tanítani egy lánynak, ha van már némi tapasztalata, de nyitott új dolgokra. Van már több tapasztalatom mindkét típusra, szóval egyik sem riasztana el, sőt...:-)
2020. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!