Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiszedetem a heréimet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszedetem a heréimet, akkor sose leszek többé kanos, és nem fogok végre punci után sóvárogni? 31 F

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de dobd fel az asztalra nekilátok, és majd meglátod
2019. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és miért csak sóvárogsz? ha csúnya vagy hát fizess a punciért,de ne beszélj baromságokat,vagy rád szabadítom az előttem szólót,aztán nézhetsz hogy mit tud csinálni egy rozsdás ollóval :D
2019. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit, akkor a prosztatát, abban termelődnek a hormonok.
2019. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne kiszedesd a tokeidet hanem kemenyitsd mar meg vegre...

Én nem tudom miért kell mindig picsogni. Nem vagyok adonisz. Jó indulattal sem. A farkam is csak átlagos. Mégis 16 éves korom óta mindig van punci amibe dughatom.

Egy kicsit tegyétek már rendbe a gondolkodasotokat.

Ha 10 csaj utasit el akkor 10. Majd a 11. osszejon!

30/F

2019. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így is töketlen vagy, még fájdalmat is akarsz? 😂😂😂
2019. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan nem értem a hozzád hasonlókat. 2,5 éve nem voltam nővel, de nem sóvárgok. Nem siránkozok, sajnáltatom magam, vergődök mint szar a fűben.

Nincs olyan véleményem a nőkről, hogy mind egy pénzéhes, egoista, tier1-es férfiról álmodozó p1tcsa.

Egyszerűen csak kevés nővel vagyok kontaktusba napi szinten, az egy éjszakás sztori nem érdekel, kapcsolatra meg megválogatom kit-mit.


Ha nagyon kanos vagyok kiverem és lefekszek a gec1be.


Komolyan, büdös p1tsáért kell itt sínylődni? Hát töltsd már ki valamivel a nyomorúságos életed. Csinálj valami értelmeset, tanulj új dolgokat, tököm tudja.


29F

2019. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Inkább kiszedetnéd, minthogy tegyél is érte vmit h ne csak sóvárogj hanem kapd is meg?

L

2019. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegény...punci után sóvárog 🙁 és ezért inkább meg is műtetné magát, eskü sajnálom!
2019. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyet kiszedtek, urológiai okokból. Nem feleződött a dolog, ugyanannyira kanos szoktam lenni. És ugyanakkorát spriccelek. Csak van hova dugni ennek ellenére is. ;)

F/48

2019. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokás: nem tudhatod, amíg ki nem próbáltad.
2019. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!