Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor és miket ettetek ma és...

Mikor és miket ettetek ma és kb mennyit? Szoktatok bizonyos ételek után sóvárogni? Ha igen mi után?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sóvárgok, ha akarok valamit, általában megeszem. Szerencsére frissen fogott lazacra vagy surströmmingre nem vágyom, azt nem tudnék szerezni :D De még a cseresznye is jó nekem akkor, amikor terem (bár a fagyasztómban szerintem az is van).


Ma ebédre ettem egy borsólevest (az idei teljes termésből, úgyhogy ez különleges alkalom s jobb is, mint máskor), kis maradék krumplilisztes piskótát kevés sajttal és sok paradicsommal, nagyon szedres piskótát, egy pici kísérleti banános-mazsolás piskótát, vajas kenyeret paprikával, 4 lágy, illetve főtt tojást és körtét.

Kicsit később még bedobtam egy kis csokis banánt.


Nagyon remélem, hogy mára ennyi, de szerintem igen, egész jól sikerült jóllakni.

2018. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves egészségedre,te készited a piskotát,milyen a krumplis piskota?
2018. júl. 27. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Reggelire szójatejes cappucino, mogyorós-aszalt gyümis házi műzliszelet, 99%-os étcsoki

Tízóraira banán, barack

Ebédre a tegnapról maradt wok zöldség (kaliforniai paprika, gomba, cukkini, brokkoli) szejtánnal szójaszószban, rizzsel

Uzsonnára egy nagy adag sós-csípős olajos mag

Vacsira avokádós melegszendvicsek teljes kiőrlésű kenyéren


ééés szerintem most megyek és csinálok egy étcsokis kókusztejes fagyit gyorsan mert rohadtul ennék valami hideget, édeset :)


Sóvárogni szoktam, a popcorn meg a kínai leves a gyengém... meg a sushi.

2018. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Reggeli: kenyér volt, egyik fele szalámival, másik fele mézzel. Amúgy zabpehely, müzli szokott lenni, csak a páromnak nem ízlett a kenyér, kaját meg nem dobunk ki, ezért én ettem meg az utolsó két szeletet.

Tízórai: kenyér :) házi szamóca lekvárral.

Ebéd: rántott cukkini, friss zöld salátával, pár szem pillecukor.

Uzsonna: mini mentás Magnum.

Vacsora: melegszendvics, maradék negyed adag lencsefőzelék, egy darab fasírttal.


Ezen kívül még volt egy kis nasi is, egy-két szem sósperec, kinder szelet, 1 db Raffaello. De ennyi volt, mert ekkor szoktam leginkább sóvárogni. Ha neki kezdek nasikat tömni, annál inkább kívánom, úgyhogy gyorsan abba szoktam hagyni.

2018. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sushi után én is sóvárgok, sajnos, nálunk szinte esélytelen igazán jót enni megfelelő rizsből, valóban friss halból, rákból.:-( Ma gyümölcsnapom volt, semmit nem kívántam ebben a fülledt melegben. Reggel bekaptam egy kis vajas pirítóst tejeskávéval, azóta banánt, dinnyét, sárgabarackot ettem, meg csináltam két jó hideg smoothie-t mangóból, málnából, sárgadinnyéből és kókusztejből. Lassan jön a harmadik, és mára elég is lesz ennyi.
2018. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én reggelt 3szelet sütivel kezdtem,mert kaptam. Ehyik piskorta meg krém volt rajta,nem izlett,a másik se olt nagy szám sütöpor izöü volt a tésztája a tetejémn meg csokimasszakrém,azért benyomtam :D Kettökor dinnyét ettem, délután öt körül megint dinnyét, vacsira meg tojásfehérjéböl kb 4)rántottát tárkonnyal,uborkával meg zöldbabbal és pár kanál szilvalelvárt utána.
2018. júl. 27. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ebédre volt 2 csomag párolt rizs, mellé egy amolyan chilis bab féleség, amiben volt fél kiló sertéshús, egy konzerv mexikói zöldségkeverék, meg egy adag paradicsomszósz. Ebből a húsos keverékből úgy a fele megmaradt, épp most lett belőle melegszendvics, egész pontosan 3 szelet.


Sóvárogni pedig nem sóvárgok semmi után, az egyetlen bánatom, hogy ilyen forróságban neki nem állok házi pizzát sütni.

2018. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Délelőtt 12 db fornettis sajtos pogácsát és 3 kakaós palacsintát du 6 körül.

Mindig az után sóvárgok amire éppen vágyom

2018. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Reggelire ettem egy banánt és 2 csirkemellsonkás szendvicset (nem nagyok, kb mint egy 3/4-ed zsemle).

Utána mentünk fagyizni, ettem egy csokis és egy kókuszos hatalmas gombóc fagyit.

Vacsorára tofus-gombás-sárgarépás rizst ettem.

2018. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggeli: 1 db briós teavajjal

Ebéd: 1 tál erdei gyümölcsleves, egy adag tört krumpli, 1 kis dinsztelt káposzta, 2 kis sült oldalas, kis darab kenyér


Vacsora: joghurt lesz szerintem túró rudival meg nektarin


De terhes vagyok és örülök ha tudok enni, mert néha semmi nem kell mostanában.

2018. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!