Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet ismerkedni vore...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni vore fétises lányokal?

Figyelt kérdés

#fétis #Vorarephilia
2019. nov. 13. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez mit jelent, milyen fétis?
2019. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Az mi?
2019. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Másik kérdés alól szedtem ki


Ez egy rövidités a Vorarephilia-nak.


Illetve én a ,,vore"-t ,,evőnek" fordítanám le.


Pl.: Húsevő - ,,carnivore" / carnivorous



Én úgy tapasztaltam, hogy kétféle változata van, és az ember az "préda", ahol vagy egy "másik" ember, vagy "kitalált humanoid" faj / természetfeletti lény (esetleg állat) eszi meg, úgy, hogy "szöröstől-böröstől".


Piroska és a farkas is egy fajta soft vore, de az igazi "vore"-ban az "préda" nem menekül meg...



Az egyik változat a soft vore: ,,ami annyit tesz, hogy az embert "vér nélkül" nyeli el", úgy, hogy még él!


Általában én is úgy tapasztaltam, hogy utalnak vagy be is mutatják, azt a pillanatot is hogy az "áldozat" még él a "gyomrában".


Soft vore-ra példa: http://www.youtube.com/watch?v=Bm8pesL_Hm4 (18+ és az első fele).



A másik pedig a hard-vore. Ahol úgy eszik meg az "áldozatot", hogy előtte megrágja, ==> "gore" / véres tartalmakat is tartalmaz.


Elvileg van egy anime ami ezt a hard-vore témát feldolgozza, címe Attack On Titan.



Meg van egy olyan ami mondhatni kettő között található, hogy egészben nyeli el, "gore" tartalom nélkül, és utána az áladozatot a "gyomrában" "megemészti". Vagy csak utalnak rá, vagy naturalistán mutatják be ahogy "elemésztödik".



Remélem írni fog még valaki erről részletesebben legalábbis az utobbiról és a soft-vore-ról.

2019. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát apukám, goth, punk stb elmebajosok környékén érdemes.
2019. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy ilyen is van... De ha elég neki, hogy csak egy-egy testrészem nyeli le egészben, akkor az érdekel engem is. :D
2019. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mi a pic$a???
2019. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!