Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vannak itt köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak itt köztetek olyanok, akiknek kifejezetten a kövér férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
A kövér alatt nem egy tipikus 175 cm magas, 85 kilóval magát "kövérnek" nevező figurát kell elképzelni, és nem is mackós, hanem tényleg kövér. Igen, rólam van szó. Az olyan megjegyzéseket, mint "fogyj le!", meg társai, légyszi mellőzzétek! Én jól érzem magam így, és nem akarok fogyni, bármennyire is hihetetlen.. Az értelmes válaszokat köszönöm!:)

2019. nov. 14. 03:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Farkad mekkora? Nekem nem jön be. Számomra nem esztétikus, nem bírja a gyors, vad szexet, a tetkó sem néz ki jól ilyen testen. Abszolút nem.
2019. nov. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Aterzem a helyzeted...vekony vagyok, es en sem nagyon kellek senkinek :(
2019. nov. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nos... kevés az olyan nő, akinek úgy ránézésre tetszenél, mert a kövérség sokszor az igénytelenséggel. De viszont, ha jó a kisugárzásod és látni a farkad a pocaktól is, akkor bármi megtörténhet:)
2019. nov. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy rendes ember vagy akkor igen.Nem csak a külalak számít.
2019. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Minden pasim átlagos volt. Nem érdekelnek a kigyúrt egoista hülyék, de az önbizalomhiányos kisfiúk. Sem mackós, sem kövér pasi nem jön be, sőt kifejezetten taszít. Lehet, hogy te jól érzed magad, de az állapotod természetellenes, nem mellesleg egészségtelen!
2019. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

"de az önbizalomhiányos kisfiúk sem."

El akartam kerülni a szóismétlést, de ífy meg hiányos lett. Bocsi...

2019. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

#1:

De legalább több tetkó fér el rajta.

😁

2019. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

2 kutyam van es aktiv eletet elek, egesz nap talpon vagyok azert nem kezdenek veled mert nem tudnalak igy beleilleszteni az eletembe. Nekem egy ranezesre energikus pasi kell aki birja a terhelest.

22/l

2019. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok oda értük.
2019. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Bankszamla sok lány számára vonzóvá tud tenni
2019. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!