Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vannak itt köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak itt köztetek olyanok, akiknek kifejezetten a kövér férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
A kövér alatt nem egy tipikus 175 cm magas, 85 kilóval magát "kövérnek" nevező figurát kell elképzelni, és nem is mackós, hanem tényleg kövér. Igen, rólam van szó. Az olyan megjegyzéseket, mint "fogyj le!", meg társai, légyszi mellőzzétek! Én jól érzem magam így, és nem akarok fogyni, bármennyire is hihetetlen.. Az értelmes válaszokat köszönöm!:)

2019. nov. 14. 03:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Többségében meglepően normális válaszok jöttek!:) Sajnos az a baj, hogy a szarszámom se túl nagy, 13 centi körül van.. Ha már úgyis szóbajött a farok:D

Amúgy beszélgettem itt is egy csajjal, csak aztán találkozó ideje előtt nem sokkal megijedt és eltűnt.. Pedig 2 hónapig leveleztünk, és nagyon durván vonzották a kövér pasik, saját bevallása szerint is ez a fétishe. Imádja, ha degeszre tömheti őket, meg jól meghíznak mellettük, csak sajnos nagyon nehéz ilyeneket találni, akik a kövéreket szeretik, pláne megtartani, ha még vissza is lépnek.. Azóta sem tartjuk a kapcsolatot..

Egyébként, 135 kiló körül vagyok, és ehhez 173 cm magas.

2019. nov. 14. 17:08
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Baratom, te sem eled meg a 40-et. Rak, szivroham, agyverzes, trombozis. Mindre jo eselyed van...
2019. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%

Hát van akinek bejön. Fiúk között is ;D

142 kg / 21 / F

2019. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Kizárt. Ha én odafigyelek magam (edzek, egészségesen eszek), akkor elvárom a partnertől is. Nem, nem vagyok bikinimodell.
2019. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha a farka kövér, az tetszik.
2019. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
45%
imádom
2019. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Roman00SA ***** válasza:
67%
Szerintem keves csajnak jon be a kover pasi
2020. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%
Én 176 cm vagyok és 98 kg és már én látom s érzem és a párom is mondogatja , hogy kövér vagyok ! Már nekem is le kellene dobnom 20 -25 kg legalább , ami nem egyszerű !
2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a dagadt lányok, ugy a dagadt pasik se jönnek be senkinek. Tény és tapasztalat! :D

Üdv, egy dagi csaj

2020. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!:)

Jó "kis" súlyban vagy:) én nagyon szeretem ha egy férfi elvan bízva:) nagy lógós pocak stb:)

Csak az a baj hogy én magam is kövér vagyok.(108kg) és azt tapasztaltam hogy a kövér férfiaknak nem jönnek be a kövér lányok:( ha te esetleg ennek az ellentétje vagy írj rám nyugodtan:) 20/L

2020. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!