Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki normális párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki normális párkapcsolatot szeretne akkor is minél előbb szexelni kell?

Figyelt kérdés

Sokan már az első vagy második találkozásnál szexelnek. De szerintem egy párkapcsolatnál nem a szex az első dolog.

Vagy rosszul gondolom?

Most ismerkedem egy lánnyal, és nyilván vágyom a szexre, de ha az túl hamar megtörténik akkor az szerintem nem jó, mert előbb szerintem meg kell ismerni a másikat, meg közös programok. Aztán már ha már nagyon vágyunk egymásra akkor, és jó ha várni kell rá, mert úgy sokkal jobb lehet:D

Szerintetek baj vagy jó ha így gondolkodom? Bár ha lett volna rá lehetőségünk akkor egymásnak estünk volna, jó igaz hogy már néhány hónapja ismerjük egymást így is.


2019. nov. 14. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért van az ismerkedés, hogy az egyforma gondolkodásuak lehessenek párok. (Akinek az elsö 5 perc elég a szexhez és talál hasonlot, akkor szexelnek.)
2019. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem legyél egy kicsit rugalmasabb! időt és alkalmat kell adni minden kapcsolatnak,és embere válogatja majd kivel miféle jön össze. A szex baromi fontos egy kapcsolatban,egy jó szex meg pláne. A mikor az meg adja magát,csak legyen kivel. Érted hogy értem?! :D
2019. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolod!

Ffi.

2019. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindkét fél úgy érzi itt az idő. De ha nem tinik már, akkor nem érdemes sokat halogatni.
2019. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan h minnél előbb. Ezt majd ti érzitek, de próbáld belőni az arany középútat.

Ne várj azért túl sokáig, mert a lány hamar havernak fog tekinteni, mint másnak.

l

2019. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Jobb még az elején tisztába lenni azzal, hogy össze illetek-e vagy sem. Minek húzni a másikat hetekig, hónapokig.
2019. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon pofára lehet esni azzal, ha a lelked már beleszeretett, de kiderül, hogy a testi rész nem igazán működik...
2019. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez így van 7. 6. voltam.
2019. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy a középút. Szerintem ma már senki nem szerelemből szexel, sőt, fordítva, kell a jó szex ahhoz, hogy valakibe beleszeressek. Viszont nem jó, ha fűvel-fával lefekszik az ember. A kölcsönös szimpátia, a bizalom fontos. Egy olyan férfiban nem tudnék megbízni, akit egyszer vagy kétszer láttam.

Viszont kb. 8-10 randinál tovább azért nem szoktam várni. Aztán persze előfordult, hogy bőven utána derült ki, hogy nem illünk össze, és nem lett hosszú távú dolog.

Azért hónapokig manapság már nem vár senki, hacsak nem szűzek.

2019. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat más! Korábban a harmadik randin már volt mindig szex, de a mostani páromat közel 10 éve ismerem, és kb 1 éve alkotunk egy párt. Még így is, hogy ennyi ideje ismertem, eltelt egy hónap az első szexig, pedig heti 3-4x legalább találkoztunk.
2019. nov. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!