Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél több dolgot csillantok...

Minél több dolgot csillantok meg annál jobban kiközösítenek az emberek. Ez normális? 24/F

Figyelt kérdés
Nem fitogtatok amúgy.

2019. máj. 21. 11:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Bármi legyen az. Ide tartozik ha elegansan oltozok fel vagy ha jatszok zongoran (kiderul hogy tudok zongorazni)
2019. máj. 21. 11:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigyek. Ne foglalkozz velük.
2019. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fontosabb kérdés hogy ha én elegánsan érezném magam jól a bőrömben de akkor mindenki kerül és végül rosszul érzem magam akkor a megoldáa hogy átlagosan öltözzek fel ugye?
2019. máj. 21. 11:51
 4/9 nemaRendőrség ***** válasza:
48%

Én inkább a 24 éves férfi létedre használt csillantok szó miatt kerülnélek.

Még a végén az én popómba akarnád kinyitni azt a bizonyos szekrényt

2019. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy mindenki veled van elfoglalva? Miért érted úgy, hogy a ruházatod, vagy a zongoratudásod bárkit is irigységre késztet? Nem gondoltad még, hogy csak átnéznek rajtad? Miben nyilvánul meg számodra a kiközösítés?

Lehet, nem egy szimpatikus ember benyomását kelted, a csillantásaiddal meg méginkább menekülnek előled. A dicsekvő embereket nem igazán kedvelik, sem azokat, akik mindig a középpontban akarnak lenni, vagy többnek tűnni másoknál.

Kérd ki olyan véleményét, mit gondol rólad, aki tényleg őszinte, nem azt mondja, amit hallani akarsz. Hátha rájössz, mi lehet a baj.

De olyan is előfordul ritkán, hogy nem veled van a baj, hanem a sorral, ahol állsz.

2019. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A közösségekben ahol megismertek azt mondták nyissak többet az emberek felé mivel zárkózott, csendes és szerény vagyok és mindenki aki ismer ezt mondaná. Azzal kezdtem hogy nem fitogtatok (dicsekszem)
2019. máj. 21. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Ha téged egy közösség kiközösít azért, mert van tehetséged a zongorához, mert van érzéked a stílusos öltözködéshez, akkor a közösséggel van baj. Keress olyat, amelyik elfogad. Egyébként a zárkózott, kedves, introvertált emberek nemigen tudnak "nyitni", max. olyanok felé, akik hasonlóak hozzájuk.
2019. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Simán lehet normális, ha te választasz ismerősöket valami tanult hülyeség miatt mindig rosszul.

Én is zenélek, sajnos a genetikai lottón is nyertesnek jöttem ki, engem is mindig el akarnak nyomni a "barátnőim" irigységből. Hosszú évekig nem értettem, hogy mi ez a gyűlölet, főleg, hogy mindig kis hülye naiv kedveske voltam, aztán pár hónapja rájöttem a dolog nyitjára: én vagyok a hibás, ösztönösen gyökerekkel veszem körül magam.

Jó édesanyám és a sleppje (értsd: a testvéreim) ugyanilyen rosszindulatú, irigy némberek, egész életemben ugyanezt csinálták velem, ha valamiben jó voltam, belém rúgtak, nehogy lekörözzem őket. Nem engedtek tovább tanulni sem, hobbizni, barátokkal lenni, semmit. Valahogy ez a személyiség lett számomra a vonzó, ezeket az agyhalottakat tartom szimpatikusnak, a normális, a hozzám hasonló emberek meg taszítanak (talán azt tanultam meg, hogy az ilyeneket utálni kell, ugye :)).

Akkor ébredtem rá erre, amikor egy új közösségben ismerkedtem. Azonnal kiválasztottam a leghisztisebb, legagyamentebb csajokat, egy szegény lány meg, aki odajött volna beszélgetni, már első ránézésre taszított, idegesített. Mint utólag kiderült, ő volt az egyetlen, aki értelmes volt az összes közül. Kész vicc :D

2019. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán sznobnak gondolnak, viszont akkor nem jó körökben mozogsz.
2019. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!