Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szomszéd nő ki akar kezdeni velem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, a szomszéd nő meg kb 40, férjével és a lányával él együtt. Többször összefutottam már vele a liftben, beszélgettünk pár mondatot, ő is eljár edzeni és én is, így volt közös téma. múltkor a parkban is összefutottunk mert egyszerre voltunk lent kocogni és végig mellettem jött és beszélgettünk. Aztán búcsúzáskor adott két puszit, de mindkettőt nagyon közel a számhoz, és olyan kacérság volt a szemében, majd megszorította a kezem végül. Ennek már két hete, azóta inkább kerültem, tudtam hogy reggel mikor indul és inkább lépcsőztem, meg máshova mentem futni. De tegnap végül csak összefutottunk a garázsban és panaszkodott hogy rég látott, jó volt beszélgetni és hogy átmehetnél hozzá valamikor amikor egyedül van egy kávéra vagy teára. SZerintetek is egyértelmű mit akar? Járt már más is hasonló helyzetben?
2019. nov. 15. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Persze ezt érdemes kihasználni. Menj át hozzá!
2019. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem félsz a férje és lánya bosszújától?
2019. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Majd mesélj! :D
2019. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Fogadok, hogy vörös haja van, azok ilyenek!
2019. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a puncitól, nem harap!
2019. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szőke :) és nem félek de házas,és gyerek is van, nem akarok bekavarni, de a szex jól esne azért :D
2019. nov. 15. 11:44
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Miértnem dugod már meg? :)
2019. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Kormold ki a fingojat.
2019. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha alakul valami beszámolót kérünk :D


Én bátorítanálak

2019. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Dugd meg, a lányával együtt!
2019. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!