Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért kelleti magát előttem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelleti magát előttem a szomszédnőm, ha látszólag nem akar semmit? És férje is van. Csa szórakozik?

Figyelt kérdés
Ha látja,hogy a konyhában vagyok(ahonnan az ő házukra látok)rögtön vetkőzik,fehérneműben babrál az ablak előtt,jó időben az erkélyre is kijött csak törölközőben.Először azt hittem véletlen,de lászik,hogy direkt csinálja.Próbáltam direkt feltűnően nézni,hogy lássam mit reagál,de ugyanazt folytatta,aztán elment.Előben sem szoktunk beszélni,nem látszik,hogy közeledni akarna.Szinte biztos,hogy nem akar semmit,de akkor a műsort minek csinálja? Mit csináljak?

2017. ápr. 26. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Kategóriát tévesztettél.

2017. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg sorry vagyok nem is figyeltem a kategóriát :(
2017. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Méregetek téged, ebben biztos lehetsz, megcsalná a férjét, csak pont ezért fél kezdeni, mert férje van, szerintem rád vár hogy kezdeményezz. Hány éves a nő?
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*Méreget
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De, akkor cseréljük le a húzogatást szkreccselésre és már is jó a mondandóm lényege.
2017. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Lehet ugyan azért mint az én szomszédom is, húzza az agyad!

Vagy a másik lehetőség, hogy esetleg kipróbálná nővel is, csak bizonytalan/nem mer közeledni és ezzel próbál rávenni hogy te tedd meg az első lépést.

De ezzel csak óvatosan ha még senki nem tudja rólad hogy a csajok jönnek be.

2017. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy hármast akar. És ha legközelebb kint van szólitsd meg.

De lényegtelen, ha a nő hetero, és házas

Fantáziálj vele, de ne szamits semmi nagy dologra.

2017. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert imponál neki ha látja,hogy tetszik neked és élvezi,hogy ezzel irányíthat. Élvezi,hogy valaki őt bámulja,és ha úgy megunta simán "rád csapja" az ablakot. Valószínüleg nem foglalkozik vele a férje és így akarja növelni az önbizalmát. Önző, nagyképű qrva, ne foglalkozz vele. Amikor mutogatja magát húzd el a függönyt.Meztelenkedjen a pasijanak, márha érdekli.
2017. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj ki te is fehérneműben, mondjuk.
2017. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én már jeleztem,hogy tetszik,de ő nem csinált semmit.Nem kérdezek rá,mert látom,hogy amúgy nem érdeklem,csak ahogy a 9-es írta,élvezi,hogy tetszeleghet előttem.Meg még nem is beszélgettünk,nem régóta lakom itt,február elején költöztem be.Ő még egy szót sem szólt hozzám,én köszöntem neki egyszer-kétszer,visszaköszönt de ment tovább.Biztosan hallotta,hogy leszbikus vagyok,mert nem titkolom.30-32 éves lehet.


#10,Annak mi értelme lenne?:D Azzal az energiával amit ilyesmbe fektet az ember lánya,akár oda is mehet beszélgetni,ismerkedni a másikhoz,mint normális emberek között szokás.:D Ebből is látszik,hogy ő nem randizásban gondolkodik.Csak azt nem értem,hogy akkor miben?

2017. ápr. 26. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!