Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát érdemes választa...

Milyen munkát érdemes választanom, ha azt akarom, hogy legyen időm legalább heti 6 edzésre?

Figyelt kérdés

Karrier egyáltalán nem érdekel,csak legyen elég szabadidőm.Túlórázni se szándékozok.

Valami klasszikus 06-14 órás munkaidő vagy max 08-16 órás.

Nem jó nekem az,ha 10-től 18-ig tart a munkaidő,mert este nem lesz jdőm edzésre.Pedig sajnos az irodai munkák màr késöbb kezdődnek.Akkor már elmennék egy gyárba,ott legalább reggel lehet kezdeni.Reggel 8 után már nem fogok munkába kezdeni.Délutáni műszakot nem vállalok.

Az éjszakázás még jó lenne,mert akkor nappal lesz időm edzeni.De irodai munkánál nincs éjszakázás.Nem tudom célszerű e így egyetemre jelentkeznem,igazából kizárólag azért akaroo egyetemre menni,hogy valami jó laza munkám legyen,ami mellett lesz időm edzeni.De ott meg karrieristának kell lenni meg sokat kell túlórázni nem jó az.


Illetve havi 60-at kb el akarok költeni edzésekre meg kajára,szóval valami jól fizető kéne.



2019. szept. 21. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor legyel senior java fejlesztő
2019. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egesz pontosan mire edzel heti 6 alkalommal? Biztos, hogy megeri ennyi idot es energiat forditanod ra, ha meg megelni sem tudsz belole?
2019. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10-kor kezdodik a munka, elotte nem tudsz edzeni?
2019. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Edzésre legyen idő, de dolgozni akarsz, esetleg gyárban - ahol pont nincs 1 műszak

"Reggel 8 után már nem fogok munkába kezdeni.Délutáni műszakot nem vállalok."


Meg még egyetemre is akarsz menni - azt mondju nem tudom, mikor, mert most kezdődött.

"De ott meg karrieristának kell lenni meg sokat kell túlórázni nem jó az."


Mire elolvastam, azt sem tudtam, hol áll a fejem, egy jó nagy katyvasz az egész: irodai munka, de 8-kor nem kezdesz, mert az már késő, délután nem dolgozol, stb. - így azt tanácsolom, hogy először ülj le és tegyél rendet a fejedben:


- mi a legfontosabb cél az életedben ? (amúgy engem is érdekel, mi az, amit edzel, van-e jövőd olyan téren vagy csak a tested karbantartása miatt edzel)

- ezt a célt hogyan tudod elérni, mit vagy hajlandó tenni ezért? (csak szólok, hogy egy éjszakai műszak után Te aligha fogsz edzeni, mert esel bele fele az ágyba) - mert azt már leírtad, hogy mit nem vagy hajlandó tenni - csak így nem fogsz sokra jutni a dolgokkal.


Szóval próbáld meg tisztázni magaddal, mit akarsz, mert úgy látom, ezt még magad sem tudod... :-)

2019. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kéne legalább heti 3 küzdősport edzés,heti 3 kondi,meg futnom is kéne.Heti 6 edzés túl kevés lenne.Legjobb lenne heti 10,akár napi 2.

Irodai munka jó lenne csak az meg túl kédőn kezdődik.Mi a francért nem lehet 8-kor vagy 6-kor elkezdeni?Miért 10-re kell menni?


Én nem akarok családot,nem akarok karriert.Nincsenek barátaim.Antiszociális vagyok.Egyedül az edzés érdekel semmi más.

2019. szept. 21. 15:02
 6/23 A kérdező kommentje:

Én csak elég szabadidőt akarok.Egy normális régimódi 06-14-ig tartó délelötti műszakos állás kell.

Nem akarok 10-től 18-ig dolgozni.Mert manapság már senki sem akar korán kelni és ennek is én szopom meg a levét.Hülye munkáltatók azt hiszik,hogy jó ha késöbb kell kelnem,de ez inkább soklal rosszabb,hogy bent kell ülnöm estig.

06-14-ig bent leszek és utána hagyjanak békén,a telefont is kikapcsolom.

2019. szept. 21. 15:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Országgyűlési képviselőknek jó a fizetésük ritkán vannak olyan ülések, amikor kötelező ott lenni, felszólalni sem kell, a maradék szabadidőt pedig magadnak oszthatod be.
2019. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor menjél kidobóembernek éjszakába.
2019. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az nem csak alkalmi munka?

Én nem járok bulizni és erős szociális fóbiám van.Nem tudom hogy diszkóban dolgozni jó lenne e.

2019. szept. 21. 15:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél személyi edző és akkor haza se kell jönnöd a teremből.
2019. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!