Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vegetáriánus lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vegetáriánus lennék? 21 l

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán olyan emberek akik szexuális vegetáriánusok?

Hogy emberi eredetű lényekkel vagyis emberekkel vagy élő lényekkel nem szexelnek csak pl tárgyakkal mint guminő vagy maszturbátor vagy másféle dolgokkal elégítik ki magukat?



Én lány vagyok és én vettem a interneten pár darab lányoknak készült játékszert pl gumi férfit is vízvezeték szerelő gumi férfit és én egyenlőre így élem a nemi életem.



2019. nov. 17. 14:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10# ez pont hogy normális keresztény nemi élet ami nekem van.
2019. nov. 17. 20:03
 12/19 A kérdező kommentje:

Fiúk


szia megveszed ezt a lucskos p.ncit? [link]

2019. nov. 17. 20:28
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint valósznű, az vagy.
2019. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy igazit "vennék meg", mint egy ilyet.
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14# fúj mekkora undorító vagy egy élő nő az nem egy termék egy tulajdon amit pénzért megvehetsz.


Én nagyon elítélem azokat a fiúkat akik prostituáltakhoz járnak.

2019. nov. 18. 18:19
 16/19 orton ***** válasza:

De teged ne iteljen el senki mert muanyagot dugsz magadba?


Ha undorodsz az emberektol akkor orulj, nem kotelezo a szex a mai vilagban, fajunk fenntartasa se egy emberen mulik.Elvezd h ezt megteheted.

Divat es fetis ez nem hinnem hogy az lenne, inkabb psziches betegsegnek hangzig az ember undorod. Az emberek szaporodasra vannak huzalozva termeszetuknel fogva, orgazmus is ezert van. Szex, hatalom, penz ugye.


Persze erre lehet rahuzni hogy miert van gumi rajtunk, miert van oral, miert van anal. Mind pszichesen torzultak vagyunk szex teren. Vagy szexualisan fejlettek ahogy a sznobok mondanak.

2019. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen szó igazából nincs. Akkor sem ha te ezet leírtad.

Ha valaki venné a fáradtságot megkereshetné a parafiliák közt,hogy mi is a bajod.

2019. dec. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 01:47 vagyok.

annyira jutottam,hogy klasszik fétis biztosan van.

azaz csak akkor vagy képes orgazmusra ha tárgyal csinálod.


és igen itt a fétis szó valódi értelmét használom nem azt amiről azt hiszik,hogy jelenti.

2019. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1.47,és 19:29 vagyok. van tovább is.


Genofóbia, Koitofóbia – szexuális interkurzustól való félelem.


Haptefóbia – megérintéstől való félelem.

2019. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!