Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is ideje lenne,...

Szerintetek is ideje lenne, hogy az emberek tomegesen atalljanak a vegetarianus taplalkozasra es megismerjeka magukban a szexualis kontinenciat? Jobb vilagot elhtenenk sokkal.

Figyelt kérdés

#tudatfejlodes
2013. febr. 19. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A vegetarianizmusra való tömeges átállásnak se most, se később nem lesz itt az ideje. Elfogadom, hogy vannak néhányan, akik így élnek, és így érzik jól magukat, de legalább másokra ne akarják ezt rákényszeríteni. Szerintem az emberi szervezet normál esetben igényli a hús alapú táplálékot.

Inkább rosszabb világ lenne, ha rengeteg embernek számára felesleges étkezési korlátozások mellett kéne élnie.

2013. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki hülye az akkor is az, ha éppen nem eszik húst.


Semmi köze ezeknek a jobb világhoz.

2013. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem :)

Itt lenne az ideje táplálkozási és életmódbeli reformokra, de nem a hús elhagyásával :)

2013. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem lassan igen. A mostani mértékü húsfogyasztást amúgy úgy tudom csak néhány évig lehet még fenntartani ilyen kifogyó olajjal, emelkedő árakkal.
2013. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint erre kíváncsi leszek :)

Hogy pár évig lehet valamit fenntartani.. az már 10 évvel ezelőtt is igaz volt. És fenntartunk mindent, ezt jelenti a növekvő gazdaság. Majd kipukkad, de maga az állattartás megoldható, van rá modell. Ugyan racionálisabb lenne kevesebb emberrel..

2013. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!