Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is vérezhetek ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is vérezhetek ha már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az exem után lett egy másik fiú és ő volt a második fiú akivel szexuális kapcsolatot létesítettem, vérezhetek az első szexnél? Normális ez?

2019. nov. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit fel sértett akkor igen. Nem normális dolog.
2019. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérezhetsz az első szexnél.
2019. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, később is vérezhetsz, akár méhszájseb miatt is.
2019. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért is vérezhetsz mert csak részlegesen szakadt át a szűzhártya, az előző párod nem érte el vagy tágulékony, azaz lehet most szakadt át teljesen. Vagy ahogy előttem is írták lehet seb vagy felsertett de mivel az első szexuális együttléted megvolt, így nem árt nőgyógyászhoz menni, ő pedig megmondja
2019. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!