Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Az nagy baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Az nagy baj ha első szexnél még nem szoptam le a barátom, úgy hogy én még szűz voltam előtte?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom nincs ilyen téren és nem tettem meg. :/

Szerintetek ez baj?

Neki baj?



2019. nov. 17. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy baj, nyugi :) Ugyanígy voltunk mi is. Neki sem lesz baj egyáltalán, ne aggódj. Vagy hogy gondolod, első szex előtt azt fogja mondani hogy Hééé, még nem szoptál le, addig nincs szex? :D

Ha meg múlt időben kérdezed és már minden megtörtént, akkor felesleges a kérdés.

2019. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Jézusmária.

Nem kötelező az orális szex. Szűz lányok meg pláne nem szoktak azzal nyitni. Valszeg ha ez a srácnak gond lett volna, jelzi akkor és ott. Egyébként miért nem tőle kérdezed ezt meg?

2019. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Nálam baj lett volna Cicusom.
2019. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell még mindent bevetni az elején. Majd megteszed, ha lesz kedved hozzá! Azért ne csinálj semmit, mert "muszáj".
2019. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Aza baj, hogy összefekszel valakivel, akivel ennyire nulla a kommunikáció. Meg az a baj, hogy belemész a szexbe, amíg ennyire bizonytalan vagy.
2019. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez nem jelenti azt hogy 0 a kommunikacio...

Es nem vagyok bizonytalan, inkabb tapasztalatlan

2019. nov. 17. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg idegenekkel kell megvitatnod, hogy vajon milyen igényei lehetnek a barátodnak, addig de, nulla a kommunikációtok. Nagyon gáz, hogy ezt a kérdést nem a partnereddel beszéled meg. Pont azért, mert teljesen tapasztalatlan vagy, nem kellene rögtön szexelni. Elôbb érdemes lenne pettingelni, maszturbálni, megismerni a saját testedet, és megismerni egymás testét. Ha már idáig eljutottatok, ismerni fogjátok egymás igényeit.
2019. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!