Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek sincs orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek sincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés

A barátommal (első rendes kapcsolatom, elég sokat vártam vele.) kb. 2 hónapja vagyunk együtt.

A szeretkezéseknél ő elmegy és akkor vége van.

Sokat hallottam arról, hogy a lányok "nyilvánvalóan" sokkal nehezebben/ ritkábban mennek el, de azt hittem, hogy azért el szoktunk mi is. Ez hogy van? Mi csinálunk valamit rosszul? Vagy ez mennyire gyakori? Ne várjak semmit, ez a normális?



2019. nov. 17. 22:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
40%
Van elég sűrűn
2019. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

En az elsö baratommal azt hittem ez amolyan pasik altal elvart kötelezö vmi. Illetve nekrm csupan lelki kapcsolat volt. Atadom a testem mert szeretem öt szinten voltam.

Jo sok ev kellett ahhoz (es nem egy srac)hogy rajöjjek jé ez jo is tud lenni neha.

A nök ugy tünik gyorsabban érnek de ilyen tekintetben fényévekben vannak lemaradva.


Tükrözi is az hogy a sracok pubertasa mivel jar ehhez kepest a lanyoknak meg mivel. Ég es föld

2019. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

"A szeretkezéseknél ő elmegy és akkor vége van."


Nem, ez nem rendes kapcsolat. A barátod egy bunkó f..z. Nagyon sok lány nem tud hüvelyileg elmenni, de legalább akkor nyalna vagy csinálná kézzel, amíg elélvezel. Hagyd ott ezt az önző barmot, nem lesz jobb.

2019. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nehezen van, nehéz eset vagyok sajnos...


Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy a szerencsecsomag pasidat tarkón kellene baxni, mert egy önző dög. Majd ha csak akkor hagyná abba, mikor te kéred, akkor azt mondom, oké, akkor ideje stratégiát váltania. De így??? Mint macskát szarni.

2019. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán elkapkodtátok ezt a szex dolgot. Nagyon sokat kellene még tanulnotok kommunikációról, szerelemrôl és szexuális kultúráról. Így a barátod kb.kihasznál téged.
2019. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem szintén első rendes kapcsolatom, én is sokat vártam vele, másfél hónapja vagyunk együtt, előtte szűz voltam, szóval tök hasonló minden. Viszont mindig van vele orgazmusom. Nagyon odafigyel rám. “Ne várjak semmit, ez a normális?” Nincs tapasztalatom, de ez szerintem nem normális egyáltalán. Neki jó ez így, vagy próbál tenni érted? Lehet, hogy egy érzéketlen bunkó aki csak saját magával törődik.
2019. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
A harmadik (aki a jelenlegi és remélem végleges) párom volt képes arra, hogy orgazmust okozzon nekem. Nekem a szexbe bele kell pl melegednem. Rohadtul nem elég egy 5-10 perces menet ahhoz, hogy elmenjek, csak akkor, ha volt rendes előjáték is (bár egyébként azt se mindegy hogy csinálják, mert az előző 2 pasimnál azt sem élveztem, a párom meg baromira tudja, hogy hova nyúljon, hogy jó legyen). Nem bír amúgy ejakulálás után még szexelni? Mert nem muszáj ám abbahagyni, attól hogy ő elment.
2019. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem nőként, de valamelyik fél mindig ráfarag. Általában a nő (az okok ismertek, lásd kérdező barátja), de van ahol a férfi (főleg, ha mindent alárendel a nő élvezetének és az övét meg leszarják, mert "úgyis elmegy valahogy")


Azért az ritka, hogy mindenki "nyerjen", az élet nem tündérmese. És most úgyis jön pár megmondókapitány, hogy bezzeg náluk így meg úgy, brutálisan és másodpercre egyszerre és a két kilövés kb. olyan erős, hogy beleremeg még a levegő is. Seems legit.

2019. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatom volt/van jelenleg is, és sokszor már az elején orgazmust okoz a szájával, van, hogy aktus után is. Eddig aktus alatt nem tudtam elmenni egyszer sem, mégis nagyon élvezem az egészet. Ahogy már mások is írták, a barátod önző. De az is lehet, hogy tapasztalatlansága miatt nem tudja mit tegyen, beszélj vele erről.
2019. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Első körben arra kéne rájönnöd, hogy egyedül hogy lehet orgazmusod. Ha ez már megvan, akkor onnantól kezdve meg tudom mondani a párodnak, hogy mit és hogyan szeretsz. Amennyiben ő tojik erre, akkor nem érdekled igazán és csak használni akar...
2019. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!