Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek sincs orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek sincs orgazmusotok?

Figyelt kérdés

A barátommal (első rendes kapcsolatom, elég sokat vártam vele.) kb. 2 hónapja vagyunk együtt.

A szeretkezéseknél ő elmegy és akkor vége van.

Sokat hallottam arról, hogy a lányok "nyilvánvalóan" sokkal nehezebben/ ritkábban mennek el, de azt hittem, hogy azért el szoktunk mi is. Ez hogy van? Mi csinálunk valamit rosszul? Vagy ez mennyire gyakori? Ne várjak semmit, ez a normális?



2019. nov. 17. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En csoa ugy tudok elmenni ha nyalnak, vagy néha ha besegítek magamnak
2019. nov. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak tudsz orgazmust okozni?

Ha nem, akkor elobb azt kellene megtanulni. Amíg magadnak nem megy, a pasitol se vard. De azért legalább probalkozhatna...

2019. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
az én első kapcsolatom 15 évesen kezdődött, 16 évesen feküdtünk le (tehát egy év múlva) és utána még 8 hónapig voltunk egyutt. 8 hónap alatt egyszer mentem el, hétvégente aludtunk csak együtt. mikor szakítottunk kiborultam, más ágyában kötöttem ki, aztán megint máséban... és mindig elmentem, az első utána palival, meg azóta minden egyes szexnél. már újra kapcsolatban élek 1 éve.
2019. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem muszáj magadnak orgazmust tudnod okozni. Én pl csak hüvelyi orgazmusra vagyok képes, ezt pedig magamnak nem tudom elérni, így max épp mondom a páromnak, hogy hogy esik jól.
2019. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Mi is elég sokat vártunk a szexszel. Pettingnél már szinte simán elmentem. A szex az jó volt, de orgazmusom nem volt - kb. 1 évig (én is szűz voltam), aztán egyszer csak lett, és azóta is minden alkalommal van. :) Úgyhogy ne add fel, sokaknál olvastam, hogy több hónap után jött csak össze. A lényeg, hogy érezd magad biztonságban, figyelj oda magadra, próbáld kikapcsolni TELJESEN az agyadat. És persze várdd el a párodtól, hogy komolyabban foglalkozzon veled, legyen türelmes, teremtsen olyan légkört, hogy el tudd engedni magad.

Nekem sokat jelentett, hogy szembenéztem azokkal a gátlásaimmal, amit addig elnyomtam magamban, és sehol nem mutatkozott meg, csak a szexben.

2019. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A barátom nem egy bunkó, szokott próbálkozni, szokott nyalni is, stb.

Én meg tudok egyedül magamnak orgazmust elérni, szoktam is, úgyhogy köszönöm a kedves válaszokat, sokat segítettek emellett

2019. nov. 20. 08:48
 17/17 A kérdező kommentje:
(tisztelet a kivételnek)
2019. nov. 20. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!